O značke Kérastase

  V laboratóriach L'Oréal sa po vývine prvého produktového radu s názvom Kérastase v roku 1964 začala revolúcia vo vlasovej starostlivosti. Nudnú rutinu značka Kérastase premenila kombináciou profesionálnej expertízy a tých najkvalitnejších ingrediencií. Luxusný zmyslový zážitok a rozmaznávanie sú u Kérastase doplnené efektívnymi riešeniami.

celý text skryť text

GENESIS
#NeverBeAfraidOfFalling

Duálna starostlivosť Kérastase Genesis je inovatívna novinka bojujúca s rôznymi stupňami padania vlasov pre všetky typy vlasov a životných štýlov. Problému padania čelí pomocou posilnenia lámavého vlákna a oslabeného korienku. Hĺbková starostlivosť zvyšuje odolnosť vlasu, navracia mu lesk a zjednoducuje ho.

celý text skryť text

EXTENTIONISTE
#ExtendYourLimits

Rutina Kérastase Résistance Extentioniste je tu na to, aby splnila vaše sny o dlhých a zdravých vlasoch. Produkty radu Extentioniste stimulujú vlasovú pokožku a podporujú rast, pričom cielia aj na zdravie korienkov. Následne posilňujú lámavé a oslabené dĺžky a rozštiepené končeky.

celý text skryť text

BLOND ABSOLU
#YouDareWeCare

Rôzne typy blond potrebujú osobitú a dômyselnú starostlivosť. Rad Kérastase Blond Absolu sa zameriava na všestranné potreby zosvetľovaných vlasov, od odstránenia neželaných žltých tónov až po scelenie a hydratáciu namáhaného vlasového vlákna.

celý text skryť text