Redken Brownlightstónovací kondicionér pre hnedé odtiene vlasov

Redken Brownlights tónovací kondicionér pre hnedé odtiene vlasov
Redken Brownlights tónovací kondicionér pre hnedé odtiene vlasov
Nové
250 ml
14,60

Kód: RED02080 | Na sklade

STUDENÁ JE TRENDY! Studené cool odtiene teraz pre blondínky aj brunetky. Zistiť viac.

1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Redken Brownlights
Vlastnosti

Dajte stop nežiaducim teplým oranžovým alebo červeným odleskom svojich hnedých vlasov s kondicionérom Redken Brownlights. Studené farby sú trendy a vy budete tiež!

Neutralizačný kondicionér Redken Brownlights  je vhodný pre prírodné i farbené brunetky, pre hnedé melírované vlasy alebo balayage. Výsledkom po pravidelnom používaní je eliminácia teplých mosadzných oranžových až červených tónov, studený odtieň a nádherný lesk.

Vlastnosti:

  • tónovacia starostlivosť pre studené odtiene brunetiek
  • neutralizuje mosadzné oranžové, červené podtóny
  • pšeničný proteín dodáva vlasom lesk, pružnosť a hebkosť
  • pomáha dlhodobo udržať studené tóny vlasov
  • vlasy hydratuje

Zloženie:

  • pšeničný proteín – dodáva lesk, pružnosť a hebkosť
  • modrý pigment
  • bez sulfátov

Ako aplikovať:
Používajte ako kompletný systém spoločne so šampónom z rovnakého radu. Nechajte pôsobiť 5–10 minút. Opláchnite. V prípade kontaktu s očami ich ihneď vypláchnite vodou. Odporúčame používanie ochranných rukavíc.
Na predĺženie studeného efektu odporúčame použiť ihneď po návšteve salónu."

Náš tip:
Aký je rozdiel medzi neutralizačnými radmi Brownlights a Blondage?
Rad Brownlights s modrým pigmentom je určený pre prírodné alebo farbené vlasy s výškou tónu 1–5, teda hnedé vlasy s teplými oranžovými až červenými podtónmi.
Rad Blondage je tá najlepšia starostlivosť pre blondínky s výškou tónu vlasov 6–10. V tomto prípade fialové pigmenty tiež pôsobia proti nežiaducim žltým až oranžovým odleskom."

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
ochrana farby
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Redken

Redken Laboratories založila v roku 1960 americká herečka a podnikateľka Paula Kent. Tá bola podľa svojich vlastných slov frustrovaná z toho, že mnohé prípravky, s ktorými vtedy kaderníci a vizážisti pracovali, mali dráždivé účinky. Preto sa rozhodla vyvinúť a uviesť na trh takú vlasovú kozmetiku, ktorú by mohli bez obáv používať aj jedinci s citlivou pokožkou – a uspela. O 33 rokov neskôr sa Redken stal súčasťou gigantu L'Oreal.
Paula a jej osobný stylista Jheri Redding sa od počiatku sústreďovali predovšetkým na výskum v oblasti proteínových technológií (vlasy sú tvorené prevažne bielkovinami) a pH (kyslé pH 4,5 – 5,5 dopĺňa prirodzené pH vlasov i pokožky). Paula dbala aj na to, aby výrobky značky Redken odporúčali výhradne licencované kozmetičky z profesionálnych salónov krásy.
Šampóny, kondicionéry, spreje, kúry a iné výrobky Redken si získali obrovskú popularitu predovšetkým vďaka tomu, že pôsobia veľmi rýchlo – na zregenerovanie poškodených vlasov stačí aj jedno jediné ošetrenie. Redken navyše ponúka celý rad produktových radov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už trpíte lupinami, často sa vystavujete slnečnému žiareniu, fénujete či žehlíte svoje vlasy alebo neúspešne bojujete s ich vypadávaním, Redken má to pravé riešenie práve pre vás!
Nikoho preto asi neprekvapí, že Redken si obľúbil celý rad celebrít a nakoniec sa jej začalo hovoriť „hollywoodska kozmetika“. Redken Laboratories sa neustále snažia napĺňať svoje motto „vedou ku kráse“, vďaka čomu sa môžu pochváliť viac ako šesťdesiatimi svetovými patentmi – náhodne menujme napr. Interbond Conditioning System (zložky pomáhajúce transformovať vnútornú štruktúru vlasu a súčasne zlepšiť jeho vonkajší vzhľad) alebo 3D Repair Complex (unikátna kombinácia bielkovín, ceramidov a prírodných lipidov).
Značka Redken iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať nádherné a zdravé vlasy aj bez nutnosti navštevovať kaderníka, majú problémy s pálením a svrbením pokožky hlavy a nemôžu používať akúkoľvek kozmetiku, sú kreatívni a baví ich vytvárať rôzne nezvyčajné účesy alebo zháňajú špecializované produkty (napríklad pre blond vlasy).

Recenzie Redken Brownlights