Redken Cerafill Retaliatešampón pre pokročilé vypadávanie vlasov

4×
Redken Cerafill Retaliate šampón pre pokročilé vypadávanie vlasov
Redken Cerafill Retaliate šampón pre pokročilé vypadávanie vlasov
290 ml

Kód: RED1237 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.

Popis produktu Redken Cerafill Retaliate
Vlastnosti

Rozčesávajte svoje vlasy bez obáv z pohľadu na vašu kefu. Zakročte v boji s rednúcimi vlasmi už počas umývania. Šampón na pokročilé vypadávanie vlasov Redken Cerafill Retaliate šetrne čistí a odstraňuje maz upchávajúci vlasové folikuly. Posilňuje, stimuluje a vyživuje vlasy, a tak im navracia plnší vzhľad.

Vlastnosti:

  • šetrne čistí, odstraňuje maz z folikulov
  • posilňuje, stimuluje a vyživuje vlasy
  • podporuje plnosť a objem
  • osviežuje a povzbudivo vonia po zázvore a mäte

Zloženie:

  • mentol – čistí, chladí
  • ceramid – posilňuje vlasové vlákna, bráni lámavosti
  • technológia SP-94 – vyživuje pokožku hlavy

Ako aplikovať:
Šampón nanášajte na mokré vlasy a vmasírujte ho do pokožky hlavy aj do dĺžok. Po napenení nechajte šampón 1 minútu pôsobiť a potom dôkladne opláchnite.

Vlastnosti

Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
stimulácia rastu
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Problém s vlasmi
rednutie a vypadávanie vlasov

O značke Redken

p>Redken Laboratories založila v roku 1960 americká herečka a podnikateľka Paula Kent. Tá bola podľa svojich vlastných slov frustrovaná z toho, že mnohé prípravky, s ktorými vtedy kaderníci a vizážisti pracovali, mali dráždivé účinky. Preto sa rozhodla vyvinúť a uviesť na trh takú vlasovú kozmetiku, ktorú by mohli bez obáv používať aj jedinci s citlivou pokožkou – a uspela. O 33 rokov neskôr sa Redken stal súčasťou gigantu L'Oreal.
Paula a jej osobný stylista Jheri Redding sa od počiatku sústreďovali predovšetkým na výskum v oblasti proteínových technológií (vlasy sú tvorené prevažne bielkovinami) a pH (kyslé pH 4,5 – 5,5 dopĺňa prirodzené pH vlasov i pokožky). Paula dbala aj na to, aby výrobky značky Redken odporúčali výhradne licencované kozmetičky z profesionálnych salónov krásy.
Šampóny, kondicionéry, spreje, kúry a iné výrobky Redken si získali obrovskú popularitu predovšetkým vďaka tomu, že pôsobia veľmi rýchlo – na zregenerovanie poškodených vlasov stačí aj jedno jediné ošetrenie. Redken navyše ponúka celý rad produktových radov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už trpíte lupinami, často sa vystavujete slnečnému žiareniu, fénujete či žehlíte svoje vlasy alebo neúspešne bojujete s ich vypadávaním, Redken má to pravé riešenie práve pre vás!
Nikoho preto asi neprekvapí, že Redken si obľúbil celý rad celebrít a nakoniec sa jej začalo hovoriť „hollywoodska kozmetika“. Redken Laboratories sa neustále snažia napĺňať svoje motto „vedou ku kráse“, vďaka čomu sa môžu pochváliť viac ako šesťdesiatimi svetovými patentmi – náhodne menujme napr. Interbond Conditioning System (zložky pomáhajúce transformovať vnútornú štruktúru vlasu a súčasne zlepšiť jeho vonkajší vzhľad) alebo 3D Repair Complex (unikátna kombinácia bielkovín, ceramidov a prírodných lipidov).
Značka Redken iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať nádherné a zdravé vlasy aj bez nutnosti navštevovať kaderníka, majú problémy s pálením a svrbením pokožky hlavy a nemôžu používať akúkoľvek kozmetiku, sú kreatívni a baví ich vytvárať rôzne nezvyčajné účesy alebo zháňajú špecializované produkty (napríklad pre blond vlasy).

Recenzie Redken Cerafill Retaliate4