RedkenColor Extend Blondage fialový kondicionér neutralizujúci žlté tóny

Redken Color Extend Blondage fialový kondicionér neutralizujúci žlté tóny
Redken Color Extend Blondage fialový kondicionér neutralizujúci žlté tóny
300 ml
19,50

6,50 / 100 ml, vr. DPH
Kód: RED02209 | Na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 27. 9. 2021
Osobný odber
už zajtra pondelok 27. 9. 2021

Popis Redken Color Extend Blondage
Vlastnosti

Dajte stop nežiaducim teplým žltým odleskom svojich blond vlasov so šampónom Redken Blondage. Studené farby sú trendy a vy budete tiež!

Neutralizačný šampón Redken Color Extend Blondage je vhodný pre prírodné i farbené blondínky, pre blond melírované vlasy alebo balayage. Výsledkom po pravidelnom používaní je eliminácia teplých žltých tónov, studený odtieň a nádherný lesk.

Vlastnosti:

  • tónovacia starostlivosť pre studené odtiene blondínok
  • vlasy jemne čistí
  • neutralizuje teplé žlté a oranžové podtóny
  • posilňuje vlasovú kutikulu
  • obmedzuje lámanie

Zloženie:

  • pšeničný proteín –  dodáva lesk, pružnosť a hebkosť
  • ultrafialový pigment – vlasy neutralizuje a zbavuje ich nežiaducich žltých a oranžových podtónov
  • kyselina citrónová – vlas jemne čistí a vyvažuje jeho pH
  • kyselina maleínová – pôsobí ako magnet, priťahuje a potom odstraňuje ióny zo zosvetľovačov a ostatných chemických služieb, ktoré narušujú slabé väzby
  • aminokyseliny – poskytujú vlasu potrebnú výživu, pružnosť, hebkosť a lesk

Ako aplikovať:
Používajte ako kompletný systém spoločne s kondicionérom z rovnakého radu. Aplikujte na mokré vlasy a jemným masírovaním vytvorte penu. Nechajte pôsobiť 3–5 minút. Opláchnite. V prípade potreby opakujte. Pokračujte s kondicionérom alebo maskou Color Extend Blondage. V prípade kontaktu s očami ich ihneď opláchnite vodou.
Odporúčame použitie ochranných rukavíc.

Náš tip:
Rad Brownlights s modrým pigmentom je určený pre prírodné alebo farbené vlasy s výškou tónu 1–5, teda hnedé vlasy s teplými oranžovými až červenými podtónmi.

Rad Blondage je tá najlepšia starostlivosť pre blondínky s výškou tónu vlasov 6–10. V tomto prípade fialové pigmenty tiež pôsobia proti nežiaducim žltým až oranžovým odleskom.

Vlastnosti

Typ vlasov
blond a zosvetľované vlasy
Účinok
neutralizácia žltých tónov
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Redken

Redken Laboratories založila v roku 1960 americká herečka a podnikateľka Paula Kent. Tá bola podľa svojich vlastných slov frustrovaná z toho, že mnohé prípravky, s ktorými vtedy kaderníci a vizážisti pracovali, mali dráždivé účinky. Preto sa rozhodla vyvinúť a uviesť na trh takú vlasovú kozmetiku, ktorú by mohli bez obáv používať aj jedinci s citlivou pokožkou – a uspela. O 33 rokov neskôr sa Redken stal súčasťou gigantu L'Oreal.
Paula a jej osobný stylista Jheri Redding sa od počiatku sústreďovali predovšetkým na výskum v oblasti proteínových technológií (vlasy sú tvorené prevažne bielkovinami) a pH (kyslé pH 4,5 – 5,5 dopĺňa prirodzené pH vlasov i pokožky). Paula dbala aj na to, aby výrobky značky Redken odporúčali výhradne licencované kozmetičky z profesionálnych salónov krásy.
Šampóny, kondicionéry, spreje, kúry a iné výrobky Redken si získali obrovskú popularitu predovšetkým vďaka tomu, že pôsobia veľmi rýchlo – na zregenerovanie poškodených vlasov stačí aj jedno jediné ošetrenie. Redken navyše ponúka celý rad produktových radov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už trpíte lupinami, často sa vystavujete slnečnému žiareniu, fénujete či žehlíte svoje vlasy alebo neúspešne bojujete s ich vypadávaním, Redken má to pravé riešenie práve pre vás!
Nikoho preto asi neprekvapí, že Redken si obľúbil celý rad celebrít a nakoniec sa jej začalo hovoriť „hollywoodska kozmetika“. Redken Laboratories sa neustále snažia napĺňať svoje motto „vedou ku kráse“, vďaka čomu sa môžu pochváliť viac ako šesťdesiatimi svetovými patentmi – náhodne menujme napr. Interbond Conditioning System (zložky pomáhajúce transformovať vnútornú štruktúru vlasu a súčasne zlepšiť jeho vonkajší vzhľad) alebo 3D Repair Complex (unikátna kombinácia bielkovín, ceramidov a prírodných lipidov).
Značka Redken iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať nádherné a zdravé vlasy aj bez nutnosti navštevovať kaderníka, majú problémy s pálením a svrbením pokožky hlavy a nemôžu používať akúkoľvek kozmetiku, sú kreatívni a baví ich vytvárať rôzne nezvyčajné účesy alebo zháňajú špecializované produkty (napríklad pre blond vlasy).

Recenzie Redken Color Extend Blondage