Redken Texturize Fashion Waves 07

slaný sprej pre objem a tvar

Redken Texturize Fashion Waves 07 slaný sprej pre objem a tvar
Redken Texturize Fashion Waves 07 slaný sprej pre objem a tvar
Redken Texturize Fashion Waves 07 slaný sprej pre objem a tvar
250 ml
12,70

Kód: RED1386 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra utorok 22. 1. 2019
Osobný odber
už zajtra utorok 22. 1. 2019
Redken Texturize Fashion Waves 07
250 ml | 12,70

Popis kozmetiky Redken Texturize Fashion Waves 07

Slaný sprej pre objem a tvar Redken Texturize Fashion Waves 07 pomáha definovať štruktúru vlasov a vytvoriť rozstrapatený plážový vzhľad.

Vlastnosti:

  • prevzdušňuje vlasy a tvaruje ich
  • zanecháva vlasy zmatnené pre dokonalý plážový vzhľad
  • nezaťažuje vlasy a zachováva ich pružnosť
  • napodobňuje vlastnosti morskej vody
  • jemne fixuje vlasy a dodáva im objem

Zloženie:

  • aktívny síran horečnatý – absorbuje vlhkosť zo vzduchu
  • morská soľ – jemne zvlňuje vlasy

Ako aplikovať:
Prípravok dobre pretrepte a nastriekajte na vlhké vlasy. Jemne ich postláčajte prstami. Opakujte v priebehu dňa podľa potreby.

Vlastnosti

Konzistencia
sprej
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
definícia a textúra

O značke Redken

Redken Laboratories založila v roku 1960 americká herečka a podnikateľka Paula Kent. Tá bola podľa svojich vlastných slov frustrovaná z toho, že mnohé prípravky, s ktorými vtedy kaderníci a vizážisti pracovali, mali dráždivé účinky. Preto sa rozhodla vyvinúť a uviesť na trh takú vlasovú kozmetiku, ktorú by mohli bez obáv používať aj jedinci s citlivou pokožkou – a uspela. O 33 rokov neskôr sa Redken stal súčasťou gigantu L'Oreal.
Paula a jej osobný stylista Jheri Redding sa od počiatku sústreďovali predovšetkým na výskum v oblasti proteínových technológií (vlasy sú tvorené prevažne bielkovinami) a pH (kyslé pH 4,5 – 5,5 dopĺňa prirodzené pH vlasov i pokožky). Paula dbala aj na to, aby výrobky značky Redken odporúčali výhradne licencované kozmetičky z profesionálnych salónov krásy.
Šampóny, kondicionéry, spreje, kúry a iné výrobky Redken si získali obrovskú popularitu predovšetkým vďaka tomu, že pôsobia veľmi rýchlo – na zregenerovanie poškodených vlasov stačí aj jedno jediné ošetrenie. Redken navyše ponúka celý rad produktových radov, z ktorých si vyberie naozaj každý. Či už trpíte lupinami, často sa vystavujete slnečnému žiareniu, fénujete či žehlíte svoje vlasy alebo neúspešne bojujete s ich vypadávaním, Redken má to pravé riešenie práve pre vás!
Nikoho preto asi neprekvapí, že Redken si obľúbil celý rad celebrít a nakoniec sa jej začalo hovoriť „hollywoodska kozmetika“. Redken Laboratories sa neustále snažia napĺňať svoje motto „vedou ku kráse“, vďaka čomu sa môžu pochváliť viac ako šesťdesiatimi svetovými patentmi – náhodne menujme napr. Interbond Conditioning System (zložky pomáhajúce transformovať vnútornú štruktúru vlasu a súčasne zlepšiť jeho vonkajší vzhľad) alebo 3D Repair Complex (unikátna kombinácia bielkovín, ceramidov a prírodných lipidov).
Značka Redken iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú mať nádherné a zdravé vlasy aj bez nutnosti navštevovať kaderníka, majú problémy s pálením a svrbením pokožky hlavy a nemôžu používať akúkoľvek kozmetiku, sú kreatívni a baví ich vytvárať rôzne nezvyčajné účesy alebo zháňajú špecializované produkty (napríklad pre blond vlasy).