Regina Baby

jelení loj s kolagénom

Regina Baby jelení loj s kolagénom
Regina Baby jelení loj s kolagénom
Regina Baby jelení loj s kolagénom
4,5 g

Kód: RGN3764 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti tovaru

Regina Baby
4,5 g

Stráženie dostupnosti tovaru

Popis kozmetiky Regina Baby

Balzam na pery Regina Baby je nevyhnutným pomocníkom v starostlivosti o citlivú pleť pier vo všetkých ročných obdobiach.

Vlastnosti:

  • hĺbkovo hydratuje a intenzívne vyživuje
  • napravuje popraskané pery
  • produkt je vhodný na každodennú starostlivosť

Použitie:
Naneste na pery kedykoľvek počas dňa podľa potreby.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
SPF
bez SPF

O značke Regina

Značka Regina patrí do portfólia českej spoločnosti Detecha. Vznikla v roku 1954 a špecializuje sa na výrobu a predaj zdravotnej a dekoratívnej kozmetiky. Jej filozofia je jednoduchá – ponúkať prvotriedne a súčasne finančne dostupné produkty. Vďaka tomuto prístupu si získala veľkú obľubu zákazníkov.
Krémy, sprchovacie gély, jelenie loje a ďalšie výrobky značky Regina obsahujú osvedčené ingrediencie ako mandľový olej, nechtík lekársky, zelený čaj, soľ z Mŕtveho mora či Aloe. Ľahko sa aplikujú a rýchlo pôsobia. Samostatnú zmienku si zaslúžia tiež kvalitné prípravky na líčenie.
Kozmetika Regina je veľmi účinná, bezpečná a v neposlednom rade šetrná voči životnému prostrediu. Vyskúšajte ju a presvedčte sa o jej skvelých vlastnostiach sami! Značka Regina iste zaujme všetkých jedincov, ktorí túžia po perfektnom vzhľade, trpia rôznymi dermatologickými problémami a zháňajú veľa muziky za málo peňazí.