Rexona Cobalt

kozmetická sada I.

Rexona Cobalt kozmetická sada I.
Rexona Cobalt kozmetická sada I.
Poškodený obal
kozmetická sada I.
4,30

Kód: RXN01734 | 1 ks na sklade

Nový nerozbalený produkt so 100 % obsahom, ktorý má iba poškodený obal.

Sada obsahuje: sprchový gél a šampón 2 v 1 250 ml + anti-perspirant 150 ml

ks
Zásielkovňa
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 28. 6. 2019
Rexona Cobalt
kozmetická sada I. | 4,30

Vlastnosti

Druh balenia
dezodorant v spreji
Konzistencia
gél
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
viacúčelová starostlivosť

O značke Rexona

Rexona – garancia ochrany proti poteniu. Rexona, značka spadajúca do portfólia spoločnosti Unilever, jedného z najväčších výrobcov potravín a výrobkov na starostlivosť o telo a domácnosť na svete, patrí medzi celosvetovo najpredávanejšie výrobky v kategórii dezodorantov a antiperspirantov.
Patentovaná technológia MOTIONSENSE umožňuje produktom značky Rexona byť o krok vpred pred mnohými výrobkami rovnakej kategórie i samotným potením, pred ktorého nepríjemnými prejavmi chráni. Rexona totiž obsahuje mikrokapsuly, ktoré sa z povrchu podpazušia pozvoľne uvoľňujú, a to o to viac, čím ste aktívnejší. Pri pohybe dochádza k ich prelomeniu, a tak vypusteniu vône.
Rexona ponúka širokú škálu antiperspirantov pre ženy aj mužov. Môžete si podľa svojich preferencií vybrať medzi tuhými antiperspirantmi, antiperspirantmi v spreji či „guľôčkami“ a tiež zvoliť rôzne vône a doplňujúce účinky. Veľmi obľúbený je napríklad rad Crystal Clear s formulou proti bielym stopám alebo rad Dry so 48-hodinovou ochranou proti poteniu. Nech už si zvolíte ktorýkoľvek z antiperspirantov Rexona, máte istotu, že bol vyrobený s cieľom zabezpečiť vám po celý deň sviežosť a suché podpazušie.