Roja Parfums Fetishparfém pre mužov

1×
Roja Parfums Fetish parfém pre mužov 50 ml
Roja Parfums Fetish parfém pre mužov 50 ml
parfém pre mužov 50 ml

Kód: ROJ0262 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Fetish
Zloženie

Fetish je chyprová vôňa pre mužov britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumovom priemysle pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Nesmierne zmyselný parfém Roja Parfums Fetish je nadčasovo mužným a až návykovo príťažlivým spracovaním vône kože.

„Koža dokáže byť tak neodolateľne naliehavá, že sa pre mnohých stáva až určitým fetišom. Mal som na mysli kožu v mužskom svete. Mal som na mysli jemne zmyselný dotyk kože na pokožke a nadčasovú príťažlivosť úspešného, mužného muža a vecí, ktorými sa obklopuje,“ uvádza Roja Dove k parfému Fetish a dodáva: „Dávajte si pozor, pretože ak sa dostanete pod vplyv kúzla tohto parfému, niet cesty späť…“

A skutočne. Roja Parfums Fetish sa vyznačuje až nebezpečnou zvodnosťou. Jeho vôňa sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a limetky, v srdci zavonia neroli, jazmín z Grasse, fialka a figa a základ pozostáva z tónov kardamómu, elemiovej živice, čierneho a ružového korenia, škorice, pačuli, dubového machu, vetiveru, benzoinu, vanilky, labdana, ambry, pižma a, samozrejme, kože. Celková aróma, mužne a pôsobivo v chyprovej kompozícii spájajúca dominantnú kožovitú stránku s citrusovými a drevitými aspektmi a balzamovými a aromatickými dotykmi, je hrejivá, mierne sladká, výrazne korenistá a nesmierne zmyselná.

Citrusy dodávajú bohatej, kožovitej kompozícii parfému Roja Parfums Fetish dotyk dynamickosti, kvety v srdci doplňujú špecifickú sladkosť a zo základu priam prýšti zmyselnosť. So svojím chyprovým, nesmierne mužne zmyselným spracovaním témy vôňa kože Roja Dove opäť dokázal, že jeho parfumérska tvorba stojí za pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Balenie Roja Parfums Fetish je prepychové a súčasne mužne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Fetish je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Fetish je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Fetish sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne v chladnejších mesiacoch. Navždy si tento až návykovo príťažlivý parfém získa predovšetkým milovníkov originálnych spracovaní vône kože s výraznou citrusovou stránkou a, samozrejme, každého pána, ktorý rád podčiarkuje svoju mužnosť. Svojmu nositeľovi pomôže Roja Parfums Fetish stať sa celkom neodolateľným.

Roja Parfums Fetish – návykovo zmyselná, nesmierne mužná vôňa kože v chyprovej kompozícii.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, limetka
Srdce
fialka, figa, jazmín, neroli
Základ
ambra, benzoin, dubový mach, elemi, kardamóm, korenie, koža, labdanum, pačuli, pižmo, ružové korenie, škorica, vanilka, vetiver
Druh vône
cyprusová

Recenzie Roja Parfums Fetish

5.0
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem