Roja Parfums Innuendoparfém tester pre ženy

Roja Parfums Innuendo parfém tester pre ženy
Roja Parfums Innuendo parfém tester pre ženy
50 ml

Kód: ROJ0297 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Innuendo
Zloženie

Innuendo je kvetinová vôňa pre ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Nežný parfém Roja Parfums Innuendo je poctou Roja Dovea ženskosti.

„Tento výtvor je mojou poctou všetkému ženskému: zásuvka so spodnou bielizňou, make-up a elegantný vzhľad. Je ako pohladenie kašmíru na koži alebo nežný bozk od ženy, ktorý s vami zostáva navždy,“ uvádza Roja Dove k svojej inšpirácii na vytvorenie parfému Innuendo. A vskutku. Parfém Roja Parfums Innuendo je nesmierne ženskou kyticou, sviežou i mierne sladkou a hrejivou, jemnou a pudrovitou s nežnými dotykmi zmyselnosti.

Vôňa parfému Innuendo sa v hlave otvára akordmi bergamotu, citróna a pomaranča, v srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse, ylang-ylang a fialka a základ pozostáva z tónov pačuli, santalového dreva, bôbov tonka, koreňa kosatca, labdana a pižma. Celková aróma, v kvetinovej drevitej pižmovej kompozícii nádherne prepájajúca vôňu kvetov s citrusovými, drevitými, balzamovými, aromatickými, pudrovitými a sladkými aspektmi, je ako nežný šepot, nádherná óda na ženskosť.

Roja Parfums Innuendo je nesmierne ženskou kyticou, v ktorej sa k – Rojom veľmi obľúbeným – kvetom jazmínu, ruže a ylang-ylang pridáva jemná fialka. Kyticou prehriatou santalovým drevom a pačuli, osvieženou citrusmi a nežne spočívajúcou na základe s náznakmi zmyselnosti a pútavým dotykom uhladeného, ľahko kožovitého labdana. Zavrite oči a vychutnajte si nežný šepot a jemné pohladenie vo vonnej podobe.

Balenie Roja Parfums Innuendo je prepychové. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Innuendo je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Innuendo je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Innuendo sa hodí najmä na denné nosenie v jarných mesiacoch. Navždy si tento nádherný parfém získa predovšetkým milovníčky nežných kvetinových vôní, najmä takých, ktoré sú zasadené do originálnej kompozície so sviežimi citrusmi a jemným základom s dotykmi zmyselnosti. Svojej nositeľke pomôže Roja Parfums Innuendo podčiarknuť jej ženskosť a spoľahlivo jej zaistí obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Innuendo dokonalým darčekom pre blízku ženu, ktorej chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Innuendo – nežná óda na ženskosť v kvetinovom parféme od parfumérskeho majstra.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, pomaranč
Srdce
fialka, jazmín, ruža de mai, ylang-ylang
Základ
fazule tonka, koreň kosatca, labdanum, pačuli, pižmo, santalové drevo
Druh vône
drevitá, kvetinová

Recenzie Roja Parfums Innuendo

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!