Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex

 • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex
 • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex 1
 • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex 2
 • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex 3
 • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex 4
   viac

  Varianty Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux

  • Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux parfém unisex 30 ml parfém unisex 30 ml  

   Tento tovar je momentálne nedostupný.

   Kód: ROJ0285

  Hore

  Popis parfému Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Musk Aoud Absolue Précieux je chyprová vôňa pre mužov a ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Tajuplný a nesmierne zmyselný parfém Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux je originálnym a prekvapivým spracovaním oudovej vône.

  Drevo stromu aquilaria, nazývané orlie drevo, agarové drevo, oud, aoud či (v arabčine) oudh, je úchvatná surovina so živičnou arómou, najdrahšie drevo na svete, ktoré sa po stáročia využíva na výrobu kadidla a (najmä arabských) parfémov. S touto skutočne kráľovskou ingredienciou, označovanou niekedy aj ako „drevo bohov“, a jej spojením s ďalšou priam legendárnou ingredienciou využívanou v parfumérstve, pižmom, pracuje Roja Dove celkom originálne. „Vytvoril som parfém, ktorý spája dva z najlegendárnejších materiálov vôbec – pižmo a oud. Chcel som zistiť, ako ďaleko je možné tón oudu posunúť z jej obvyklého smeru, a vytvoriť niečo absolútne neočakávané,“ hovorí.

  Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux tak predstavuje spojenie dominantných akordov pižma a oudového dreva v tajuplnej a nesmierne zmyselnej chyprovej kompozícii, súčasne hrejivé, jemné, mierne sladké a pikantné s nádychom kožovitosti. Vôňa parfému Musk Aoud Absolue Précieux sa v hlave otvára akordmi citróna a bergamotu, v kvetinovom srdci zavonia ruža stolistá, jazmín z Grasse a ylang-ylang a základ pozostáva z tónov agarového dreva, semien aromatickej kvetiny ambrette, brezy, dubového machu, kože, labdana, muškátového orieška, pačuli, pižma, santalového dreva, tonka bôbov, vanilky a ďalších vzácnych drevín.

  Celková aróma, v chyprovej kvetinovej kompozícii originálne a majstrovsky prepájajúca dominantné pižmové a drevité stránky s pôsobivým aspektom vône kože a náznakom sviežej pikantnosti a balzamovosti, je s ničím nezameniteľná a neporovnateľná. Parfém Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux je ďalším z mnohých absolútne majstrovských vonných diel právom oceňovaného Roja Dovea.
  To sa týka i balenia parfému. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Musk Aoud Absolue Précieux je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

  Parfém Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux sa hodí na denné i večerné nosenie, predovšetkým v chladnejších mesiacoch. Navždy si tento úchvatný parfém získa predovšetkým milovníkov spojenia oudovej vône s pižmom a tiež všetkých, ktorí hľadajú pri parféme invenciu a originalitu. Svojmu nositeľovi dodá Musk Aoud Absolue Précieux povznášajúci pocit absolútnej výnimočnosti a zahalí ho do zmyselnej, atraktívne tajuplnej a absolútne nezameniteľnej arómy, ktorá spoľahlivo upúta obdivnú pozornosť okolia. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux dokonalým darčekom pre niekoho, komu chcete dopriať skutočne to najlepšie.

  Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux – originálne, zmyselné a tajuplné poňatie spojenia pižma a dreva oud.

  Hore

  Recenzie Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux

  Čo si o Roja Parfums Musk Aoud Absolue Précieux myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Menu