Roja Parfums Recklessparfém tester pre mužov

1×
Roja Parfums Reckless parfém tester pre mužov
Roja Parfums Reckless parfém tester pre mužov
50 ml

Kód: ROJ0305 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Reckless
Zloženie

Reckless je chyprová vôňa pre mužov britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Nesmierne zmyselný parfém Roja Parfums Reckless je vonným stvárnením osobnosti dynamického, odvážneho muža.

„Predstavoval som si neodolateľného, dynamického muža, ktorý vždy dostane to, čo chce, a nebojí sa podstupovať riziká,“ opisuje svoju inšpiráciu k vytvoreniu vône Reckless Roja Dove. Tak vznikol parfém, ktorého názov sa dá preložiť ako „nespútaný“ či „bezstarostný“ a ktorý uvidel svetlo sveta pod heslom „Nespútaný možno, ale nikdy nie pochabý“. Taký je muž, nositeľ parfému Roja Parfums Reckless, a taká je i jeho vôňa – pútavá, zmyselná, plná energie a absolútne neodolateľná.

Vôňa Roja Parfums Reckless sa v hlave otvára akordmi citróna, bergamotu, levandule, paliny a bobkového listu. V srdci zavonia jazmín z Grasse, ruža stolistá a cist a základ pozostáva z tónov kardamómu, zázvoru, škorice, klinčeka, korenia, dubového machu, vetiveru, tonka bôbov, koreňa kosatca, kadidla, styraxu, pižma a cédrového, cyprusového a santalového dreva. Celková aróma, dynamicky v chyprovej kompozícii spájajúca drevité a aromatické stránky so sviežo i hrejivo korenistými aspektmi a dotykmi balzamovosti, je hrejivá a suchá i svieža, sladká, pikantná, jemná, mierne kožovitá a nesmierne zmyselná.

Bergamot, citrón, levanduľa a bobkový list vytvárajú spolu s palinou svieže pozadie pre sladké kvetinové srdce. Vôni dodávajú hrejivosť drevité tóny, vetiver a dubový mach, oživuje ju korenie a všetko spočíva na jemnom základe so zmyselnými šepotmi pižma. Vôňou Reckless Roja Dove opäť dokázal, že jeho parfumérska tvorba stojí za pozornosť i tých najnáročnejších znalcov.

Balenie Roja Parfums Reckless je prepychové a súčasne mužne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Reckless je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Reckless je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Reckless sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Navždy si získa predovšetkým milovníkov originálnych chyprových vôní s výraznou drevitou a aromatickou stránkou a tiež tých, ktorí radi podčiarkujú svoju smelú mužnosť. Svojho nositeľa zahalí Roja Parfums Reckless do dynamickej, zmyselnej arómy a pomôže mu stať sa jednoducho neodolateľným.

Roja Parfums Reckless – smelo mužný, neodolateľne zmyselný chyprový parfém pre mužov, ktorí sa neboja ísť si za svojím.

Zloženie

Hlava
bobkový list, palina, citrón, levanduľa, bergamot
Srdce
ruža de mai, cist, jazmín
Základ
santalové drevo, škorica, dubový mach, klinček, pižmo, vetiver, fazule tonka, koreň kosatca, cyprus, styrax, kardamóm, zázvor, céder, kadidlo, korenie
Druh vône
cyprusová

Recenzie Roja Parfums Reckless