Roja Parfums Scandalparfém tester pre ženy

Roja Parfums Scandal parfém tester pre ženy
Roja Parfums Scandal parfém tester pre ženy
50 ml

Kód: ROJ0301 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Všetky niche parfémy nakúpite po zadaní kódu skniche15 v košíku o 15 % lacnejšie.
  • Popis parfému
  • Recenzie

Popis parfému Roja Parfums Scandal
Zloženie

Scandal je kvetinová vôňa pre ženy britskej značky nikových (niche) parfémov Roja Parfums. Značka Roja Parfums ponúka od roku 2007 svojim zákazníkom celkom nové poňatie luxusu a sofistikovanosti v parfumérstve pre modernú dobu. Je pod záštitou jedného z najslávnejších návrhárov vôní vôbec, ktorého meno tiež hrdo nesie. Roja Dove je preslávený používaním tých najkvalitnejších dostupných ingrediencií, precíznosťou s nesmiernym dôrazom na detail a osobnou filozofiou uspokojiť sa len s tým najlepším. Parfém Roja Parfums Scandal je vôňou pre ženy, ktoré sú rady stredobodom pozornosti.

„Pamätám si, že keď som sa prvýkrát stretol s vôňou tuberózy, bol som priam v šoku, že kvetina môže byť taká veľmi zmyselná. Keď vdýchnete jej vôňu, stane sa takmer narkotickou. Milujem, ako vás prenesie k slnku, preč od sivej oblohy Anglicka. Spojil som ju s ďalšími bielymi kvetmi, a vytvoril tak efekt, ktorý je súčasne kvetinový, slnečný a hlboko zmyselný,“ uvádza Roja Dove k vôni Roja Parfums Scandal, parfému, ktorý sľubuje, že „zaistí, aby sa o vás rozprávalo“. To napokon naznačuje už názov: „Škandál.“

Vôňa Roja Parfums Scandal sa v hlave otvára akordmi bergamotu. V srdci zavonia konvalinka, frézia, ruža stolistá, kvety pomarančovníka, gardénie, jazmín z Grasse a tuberóza a základ pozostáva z tónov santalového dreva, koreňa kosatca a pižma. Celková aróma, pútavo spájajúca vôňu bohatej bielej kvetinovej kytice (s tuberózou v čele) s citrusovou stránkou a sladkými a ovocnými aspektmi, je sladká, svieža i hrejivá a predovšetkým nesmierne zmyselná.

Srdcom tejto zmyselnej kytice bielych kvetov je tuberóza, ktorá sa nádherne prelína s jazmínom, ružou, gardéniou, konvalinkou, kvetmi pomarančovníka a fréziou. Kompozíciu osviežuje bergamot a prehrieva santalové drevo, pižmo a koreň kosatca. Neodolateľne, až narkoticky zmyselná vôňa v kombinácii s pútavými sviežimi dotykmi robí z nezameniteľného a neprehliadnuteľného parfému Roja Parfums Scandal ďalšiu nesmierne úspešnú ukážku výnimočnosti parfumérskeho umenia Roja Dovea.

Balenie Roja Parfums Scandal je prepychové a súčasne jemne elegantné. Rovnako ako pri všetkých vôňach Roja Parfums, aj flakón Scandal je majstrovským, ručne dokončeným dielom, vyrobeným vo Francúzsku z najčistejšieho dostupného skla. Zlatá etiketa je ručne vtlačená do skla v Anglicku a nádherný ozdobný uzáver, symbol Roja Parfums, je – opäť ručne – osadený krištáľmi Swarovski. Flakón Roja Parfums Scandal je zabalený do nádhernej, prepychovo pôsobiacej škatuľky.

Parfém Roja Parfums Scandal sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Najlepšie však vynikne za jarných večerov. Navždy si získa predovšetkým milovníčky originálnych bielych kvetinových vôní s dominantnou rolou narkotickej tuberózy a výraznou citrusovou stránkou. Zamilujú si ju aj dámy, ktoré si dokážu skutočne vychutnať pozornosť okolia. Svoju nositeľku zahalí Roja Parfums Scandal do nesmierne zmyselnej a súčasne sviežej arómy a dokonale podčiarkne jej odvážne sebavedomie. Vďaka svojej špičkovej kvalite a nebývalej luxusnosti v každom ohľade a detaile je parfém Roja Parfums Scandal dokonalým darčekom pre blízku ženu, ktorej chcete dopriať skutočne to najlepšie.

Roja Parfums Scandal – zmyselný a svieži kvetinový parfém pre ženy, ktoré sú rady stredobodom pozornosti.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
ruža de mai, frézia, gardénia, tuberóza, jazmín, kvet pomarančovníka, konvalinka
Základ
santalové drevo, pižmo, koreň kosatca
Druh vône
kvetinová

Recenzie Roja Parfums Scandal