Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0žehlička na vlasy

1×
Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0 žehlička na vlasy
Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0 žehlička na vlasy
žehlička na vlasy
27,90

Kód: ROW02461 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 2. 4. 2020

Popis produktu Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0
Vlastnosti

Žehlička na vlasy Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0 vám hravo zaistí dokonalý účes. Vaše vlasy budú vždy krásne upravené, pružné a nádherne lesklé.

Vlastnosti:

  • možnosť regulovania teploty
  • keramické doštičky
  • kábel s otočnou koncovkou
  • možno využiť aj na vytváranie vĺn

Použitie:
Len pre profesionálne použitie.

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke Rowenta

Rowenta je tradičnou a veľmi obľúbenou nemeckou značkou prístrojov na starostlivosť o vlasy a dámskeho aj pánskeho holenia. Vďaka vysokej kvalite svojich produktov priťahuje už od roku 1909 aj tých najnáročnejších zákazníkov. Od samého začiatku si Rowenta kladie za cieľ prispievať ku každodennému zlepšovaniu života ľudí, a to prostredníctvom inteligentných riešení, ktoré poskytujú perfektné výsledky aj pri dlhodobom používaní.

Bezkonkurenčný technologický pokrok, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti sprevádzajú značku už od začiatku a spájajú všetky produkty. Žehlička na vlasy Rowenta, kulma na vlasy, fén Rowenta, epilátor alebo holiaci strojček pre mužov tak predstavujú len zlomok prístrojov, ktoré vám uľahčia každodennú starostlivosť o vlasy aj telo.

Atribúty, ako je kvalita, trvanlivosť, prepracovaný dizajn a dôraz na ekológiu sa premietajú v celom portfóliu značky a práve vďaka týmto vlastnostiam zanechávajú prístroje Rowenta trvalý dojem u náročných spotrebiteľov.

Recenzie Rowenta Elite Model Look Glam Liss SF1012F0