Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0fén na vlasy

Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0 fén na vlasy
Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0 fén na vlasy
41,90
fén na vlasy
Kód: ROW0004 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 13. 8. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0
Vlastnosti

Sušič vlasov Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0 vám zaistí rýchle a efektívne presušenie vašich vlasov a pomôže k získaniu väčšieho objemu účesu.

Vlastnosti:

  • eliminuje poškodenie vlasov vplyvom tepla
  • možnosť regulovania rýchlosti
  • možnosť regulovania teploty
  • funkcia chladného vzduchu na fixáciu účesu
  • súčasťou balenia difúzor

Použitie:
Postupujte podľa priloženého návodu na použitie.

Návod na použitie nájdete TU

Vlastnosti

Typ napájania
sieťový

O značke Rowenta

Rowenta je tradičnou a veľmi obľúbenou nemeckou značkou prístrojov na starostlivosť o vlasy a dámskeho aj pánskeho holenia. Vďaka vysokej kvalite svojich produktov priťahuje už od roku 1909 aj tých najnáročnejších zákazníkov. Od samého začiatku si Rowenta kladie za cieľ prispievať ku každodennému zlepšovaniu života ľudí, a to prostredníctvom inteligentných riešení, ktoré poskytujú perfektné výsledky aj pri dlhodobom používaní.

Bezkonkurenčný technologický pokrok, prepracovaný dizajn a vysoká úroveň praktickosti sprevádzajú značku už od začiatku a spájajú všetky produkty. Žehlička na vlasy Rowenta, kulma na vlasy, fén Rowenta, epilátor alebo holiaci strojček pre mužov tak predstavujú len zlomok prístrojov, ktoré vám uľahčia každodennú starostlivosť o vlasy aj telo.

Atribúty, ako je kvalita, trvanlivosť, prepracovaný dizajn a dôraz na ekológiu sa premietajú v celom portfóliu značky a práve vďaka týmto vlastnostiam zanechávajú prístroje Rowenta trvalý dojem u náročných spotrebiteľov.

Recenzie Rowenta Premium Care Instant Dry CV6065F0