RYOR Intensive Care

kozmetická sada I.

1×
RYOR Intensive Care kozmetická sada I.
kozmetická sada I.
16,70

Kód: RYO1202 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: krém s kyselinou hyalurónovou a kmeňovými bunkami Marine Algae Care 50ml + gél s kyselinou hyalurónovou Intensive Care 30 ml + mäkký froté uterák 30 x 50 cm

ks
Kuriérom SPS (UPS)
streda 22. 5. 2019
Osobný odber
streda 22. 5. 2019
RYOR Intensive Care
kozmetická sada I. | 16,70

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ sady
kozmetická sada
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke RYOR

Ryor je česká prírodná kozmetika, ktorá už od roku 1991 zákazníkom ponúka mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o celé telo. Produkty značky Ryor sú bohaté na prírodné aktívne látky, ktoré pokožke poskytujú všetko, čo potrebuje pre svoj zdravý a krásny vzhľad. V ponuke značky Ryor nájdete mimoriadne kvalitné produkty pre starostlivosť o pleť, telo, vlasy aj jedinečné prípravky na opaľovanie.
Česká firma Ryor bola založená s myšlienkou priniesť na trh naozaj kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vysoko účinná a dostupná každému. Firma sa začala veľmi skoro rozrastať a v súčasnej dobe sa jej produkty vyvážajú do viac ako 20 krajín sveta. Za dobu svojho pôsobenia už značka Ryor získala mnoho národných i medzinárodných ocenení. Všetky vyrábané prípravky Ryor sú vyvíjané vo vlastných laboratóriách. Firma Ryor netestuje a ani nikdy v minulosti netestovala svoje finálne výrobky na zvieratách. Všetky produkty Ryor sú schvaľované a testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Doprajte si skutočne kvalitnú starostlivosť s českou prírodnou kozmetikou Ryor!