Saffee Advanced Coenzyme Q10 Ampoules7-denná intenzívna starostlivosť s koenzýmom Q10

Saffee Advanced Coenzyme Q10 Ampoules 7-denná intenzívna starostlivosť s koenzýmom Q10
Saffee Advanced Coenzyme Q10 Ampoules 7-denná intenzívna starostlivosť s koenzýmom Q10
7 x 2 ml
21,00

Kód: SFF02353 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 31. 3. 2020

Popis produktu Saffee Advanced Coenzyme Q10 Ampoules
Vlastnosti

Doprajte svojej pleti „rekondičný“ týždeň vďaka sade 7 sklenených ampuliek s intenzívnym lipozomálnym sérom s koenzýmom Q10. Vaša pleť bude rozjasnená, vitálnejšia a lepšie chránená pred prejavmi starnutia spôsobovanými oxidačným stresom a UV žiarením.

Sérum pôsobí v priebehu noci a má okamžitý efekt. Viditeľné výsledky zanecháva už po prvej aplikácii. Pre dlhodobý efekt pôsobiaci proti starnutiu odporúčame opakovať týždennú intenzívnu kúru 1× mesačne.

Vlastnosti:

  • intenzívne lipozomálne sérum s koenzýmom Q10 a vitamínom E
  • v sklenenej ampulke je optimálna dávka na jednu aplikáciu
  • vytvára okamžitý efekt rozjasnenej a hladkej pleti
  • má dlhodobý účinok proti starnutiu vďaka ochrane pokožky pred oxidačným a fotooxidačným stresom

Zloženie Q10 ampulky:

  • koenzým Q10 – ubichinón je telu vlastná, vitamínom podobná látka, ktorá zásadne ovplyvňuje energetický metabolizmus buniek. Ľudské telo si koenzým Q10 produkuje samo, ale s vekom jeho tvorba klesá. Q10 sa v kozmetike využíva hlavne pre účinky spomaľujúce prejavy starnutia pleti spôsobené oxidačným a fotooxidačným stresom (tzv. „photo-ageing“). Koenzým Q10 významne ovplyvňuje stav a vzhľad pokožky, prispieva k obnove pružnosti a hutnosti pleti, ale aj k zvýšeniu hĺbkovej hydratácie a hlavne k redukcii všetkých prejavov starnutia pleti, ako sú jemné linky, vrásky, matná a zašednutá pleť, znížená elasticita a hutnosť pleti, suchosť, nerovnomerné sfarbenie a škvrny. 
  • fosfatidylcholín – aktívna súčasť lecitínu, používa sa v intenzívnych pleťových sérach pre lepší prienik aktívnych zložiek do pleti (lipozómy) a pre komfortný pocit pokožky po aplikácii séra
  • vitamín E – jeden z najsilnejších antioxidantov na ochranu kožných buniek pred oxidačným stresom

Ako pridať lipozomálne sérum do každodenného rituálu starostlivosti o pleť:
Pretrepte ampulku a opatrne odlomte hrot. Ampulky sú vyrobené zo skla, preto s nimi manipulujte opatrne, ideálne za pomoci vreckovky. Na odlíčenú, vyčistenú a tonizovanú pleť naneste celý obsah ampulky a sérum jemne rozotrite po pleti. Nechajte vstrebať a až potom aplikujte ďalšie produkty večernej starostlivosti.

Notino tip:
Intenzívne lipozomálne séra Saffee Advanced používajte na pleť samostatne, neprimiešavajte sérum do krému či iného produktu. Pleť si však môžete rozmaznávať viacerými druhmi sér Saffee Advanced a striedať ich podľa okamžitej potreby pleti alebo nálady.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
proti starnutiu, lifting, výživa
Typ sady
darčeková sada
Kedy používať
na deň aj noc

Recenzie Saffee Advanced Coenzyme Q10 Ampoules