Saffee Advancedliftingové pleťové sérum

9×
Saffee Advanced liftingové pleťové sérum
Saffee Advanced liftingové pleťové sérum
10 ml
11,00

Kód: SFF02314 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Saffee Advanced
Vlastnosti

Zaraďte do svojho každodenného rituálu starostlivosti o pleť liftingové sérum Saffee advanced Wrinkle Filler. Je to absolútne intuitívne a jednoduché. Luxusná vôňa pravej damašskej ruže navyše vnesie do tohto ošetrujúceho rituálu skutočnú zmyselnosť.

Každá kvapka tohto mimoriadne účinného séra pôsobí doslova zázračne na celkovú remodeláciu pleti a efektívne vyplnenie vrások a jemných liniek. Iba 5 kvapiek séra garantuje viditeľný a okamžitý multiliftingový efekt – vypnutá, spevnená pleť a vyplnené jemné linky a vrásky do 5 minút od aplikácie.

Vlastnosti:

 • unikátne olejové sérum s kvapkadlom v uzávere pre jednoduché dávkovanie
 • silný multiliftingový efekt a hydratácia pre pleť a zmyslové potešenie pre vás
 • veľmi rýchly nástup účinku – už 5 minút od aplikácie
 • vypína a spevňuje pleť a jej kontúry, vyplňuje vrásky a linky
 • dlhodobo zlepšuje hutnosť a plnosť pleti
 • ľahko sa kombinuje s dennou/nočnou starostlivosťou aj s ostatnými sérami Saffee advanced

Zloženie Wrinkle Filler:

 • 15 % rastlinného skvalánu – dlhodobo zlepšuje hydratáciu, celkovo zjemňuje a vyhladzuje pleť
 • optimálna kombinácia 2 typov oleoboosterov – vypínajú a spevňujú pleť a kontúry, vyplňujú vrásky a linky
 • vitamín E – jeden z najsilnejších antioxidantov na ochranu kožných buniek proti oxidatívnemu stresu
 • jojobový olej – pre dokonale jemnú, hladkú pleť
 • damašská ruža – pravý ružový olej z damašskej ruže povyšuje denný rituál starostlivosti o pleť na luxusné potešenie pre vaše zmysly

Čo sú oleoboostery:
Oleoboostery sú veľmi inovatívne, 100 % prírodné aktívne látky získavané patentovanou technológiou z vybraných rastlinných extraktov a olejov. Vedecké štúdie a merania potvrdzujú mimoriadne účinky týchto mikro štruktúrovaných olejových extraktov na pleť. V liftingovom sére Saffee advanced Wrinkle Filler je v receptúre použitá kombinácia hneď 2 rôznych oleoboosterov:

 • aktívne biomolekuly z kvetov opuncie a camelinového oleja – majú absolútne mimoriadne antioxidačné, hydratačné a vyživujúce vlastnosti
  → štúdia preukázala už po 1 hodine od aplikácie zvýšenie hydratácie pleti až o 67 % oproti placebu (pre 2 % oleoboosteru v receptúre)
 • extrakt z acmelly, kozinca, koenzým Q10 a vitamín E – hlavné ingrediencie v 2. oleoboosteri, vyznačujú sa jedinečným multiliftingovým efektom
  → klinické štúdie preukázali okamžitú redukciu primárnych vrások až o 25 % po 5 min. od aplikácie (v porovnaní s placebo produktom) a redukciu vrások až o 200 % po 28 dňoch používania pri aplikácii 2× denne (pre 1 % oleoboosteru v porovnaní s placebo produktom).
  → ďalšie štúdie preukázali okamžitý efekt na vypnutie pleti (redukcia kožného mikroreliéfu), po 56 dňoch používania bol mikroreliéf vrások aj pri zrelej pleti znížený o 6,6 %, pleť bola aj voľným okom hladšia, vrásky redukované a zlepšili sa tonus, hutnosť aj elasticita pleti

Ako zaradiť Wrinkle Filler do každodenného rituálu starostlivosti o pleť:
Ráno a večer aplikujte 5 kvapiek olejového séra na odlíčenú, vyčistenú a tonizovanú pleť. Pomocou kvapkadla v uzávere fľaštičky naneste po kvapke séra na čelo, líca, bradu a pod kľúčne kosti. Jemne prstami rozotrite po pleti. Potom aplikujte svoj denný/nočný krém.

Náš tip:
Olejové séra Saffee advanced sa ľahko kombinujú s ostatnými produktmi starostlivosti o pleť, ale možno ich kombinovať aj medzi sebou. Zaobstarajte si preto viac typov sér a používajte ich vo svojom ošetrujúcom rituáli podľa okamžitej potreby svojej pleti alebo podľa nálady.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Účinok
proti starnutiu, lifting, výživa
Kedy používať
na deň aj noc

Recenzie Saffee Advanced9