Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops

kvapky urýchľujúce zaschnutie laku

Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops kvapky urýchľujúce zaschnutie laku
11 ml
6,90

Kód: SHN01821 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 25. 2. 2019
Osobný odber
pondelok 25. 2. 2019
Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops
11 ml | 6,90

Popis kozmetiky Sally Hansen Complete Salon Manicure Dry & Go Drops

Špeciálne kvapky Sally Hansen Salon Manicure Dry & Go výrazne urýchlia zaschnutie laku a umožnia vám takmer okamžite fungovať aj s čerstvou manikúrou.

Vlastnosti:

  • urýchľujú zaschnutie laku do 2 minút od nalakovania
  • vyhladzujú lak a dodávajú nechtom lesklý finiš
  • ošetrujú nechtovú kožtičku a zmäkčujú ju

Zloženie:

  • vitamín E – má antioxidačné vlastnosti
  • jojobový olej – regeneruje, zjemňuje pokožku

Ako aplikovať:
Nalakujte nechty svojím obľúbeným farebným lakom a vrchným bezfarebným lakom. Potom naneste kvapkadlom 1 – 2 kapky urýchľovača Sally Hansen na každý necht. Po minúte bude manikúra odolná proti dotyku a do dvoch minút zaschne úplne.

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.