Sally Hansen Cuticle Carevyživujúci olej na nechty a nechtovú kožičku

Sally Hansen Cuticle Care vyživujúci olej na nechty a nechtovú kožičku
Sally Hansen Cuticle Care vyživujúci olej na nechty a nechtovú kožičku
Vitamin E Nail and Cuticle Oil 13,3 ml

Kód: SHN1499 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Sally Hansen Cuticle Care
Vlastnosti

Prípravok Sally Hansen Cuticle Care zaistí vašim nechtom profesionálnu starostlivosť.

Vlastnosti:

  • vyživuje nechty a nechtovú kožtičku
  • obmedzuje vysychanie a krehkosť nechtov
  • posilňuje nechty

Použitie:
Aplikujte malé množstvo produktu na nechtové lôžko a nechtovú kožtičku. Jemne vmasírujte. Používajte pravidelne.

Vlastnosti

Účinok
výživa

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.

Recenzie Sally Hansen Cuticle Care