Sally Hansen Miracle Gel™ gélový lak na nechty bez použitia UV/LED lampy

Sally Hansen Miracle Gel™ gélový lak na nechty bez použitia UV/LED lampy
Sally Hansen Miracle Gel™ gélový lak na nechty bez použitia UV/LED lampy

Popis Sally Hansen Miracle Gel™
Vlastnosti

Po dokonalé nechty už nemusíte do salónu. Hravo si ich zvládnete vykúzliť v pohodlí domova – a to aj bez UV/LED lampy. Gélový lak na nechty Sally Hansen Miracle Gel™ dodá nechtom krásnu sýtu farbu, ktorá vydrží perfektná až 14 dní.

Vlastnosti:

  • krásna sýta farba, ktorá dodá nechtom upravený vzhľad
  • alternatíva ku gélovým nechtom
  • má dlhú výdrž – vydrží až 14 dní
  • aplikácia nevyžaduje UV/LED lampu
  • na svetle sa krásne leskne
  • odoláva odlupovaniu
  • ľahko sa nanáša

Ako aplikovať:
Odlakovačom odstráňte všetky zvyšky starého laku na nechty. Na suché a čisté nechty naneste lak Sally Hansen Miracle Gel™. Nechajte chvíľu zaschnúť a potom aplikujte vrstvu vrchného laku na nechty Sally Hansen Miracle Gel™.

Vlastnosti

Typ laku
gélový
Efekt
lesklý

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.

Recenzie Sally Hansen Miracle Gel™