Sally Hansen Strength

obnovujúca a posilňujúca maska na veľmi poškodené nechty

Sally Hansen Strength obnovujúca a posilňujúca maska na veľmi poškodené nechty
Sally Hansen Strength obnovujúca a posilňujúca maska na veľmi poškodené nechty
10 ml
6,70

Kód: SHN01808 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
pondelok 27. 5. 2019
Sally Hansen Strength
10 ml | 6,70

Popis kozmetiky Sally Hansen Strength

Prípravok Sally Hansen Strength zaistí vašim nechtom profesionálnu starostlivosť.

Vlastnosti:

  • účinne regeneruje nechty
  • vyživuje nechty a nechtovú kožtičku
  • podporuje zdravý rast nechtov

Použitie:
Aplikujte jednu vrstvu priamo na nechty. Používajte pravidelne.

O značke Sally Hansen

Sally Hansen patrí k najúspešnejším značkám v oblasti starostlivosti o nechty. Je pomenovaná po svojej zakladateľke, ktorá koncom päťdesiatych rokov minulého storočia vytvorila ochranný a spevňujúci lak Hard As Nail. Ten si rýchlo získal obrovskú popularitu nielen medzi laickou verejnosťou, ale aj profesionálnymi manikérmi.
Nechtová kozmetika Sally Hansen, obsahujúca rastlinné výťažky aj exkluzívne prísady ako perlový proteín či koralový vápnik, dodáva nechtom potrebné vitamíny i minerály a zabraňuje ich vysychaniu. V jej zložení nenájdete žiadne formaldehydy, DBP (dibutyl ftalát) ani toluén a je testovaná výhradne pomocou alternatívnych metód – teda nie na zvieratách.
Sally Hansen je v súčasnosti považovaná za svetovú jednotku v oblasti výroby farieb na nechty, kde ťaží tak zo svojich bohatých skúseností, ako aj zo spolupráce s poprednými módnymi návrhármi. Zameriava sa však aj na liečbu poškodených nechtov (posilňujúce laky, vyživujúce oleje atď.) A v neposlednom rade aj na odstraňovanie chĺpkov.
Filozofia Sally Hansen je jednoduchá – vzdelávať spotrebiteľov a vyvíjať kvalitné, účinné prípravky, ktoré sa ľahko aplikujú a súčasne sú cenovo konkurencieschopné. Stojí za zmienku, že táto spoločnosť ponúka tiež celý rad nástrojov na manikúru – teda rôznych klieštikov, pilníkov, nožničiek atď.