Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

sprchový gél pre ženy 200 ml

Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo sprchový gél pre ženy 200 ml
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo sprchový gél pre ženy 200 ml
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo sprchový gél pre ženy 200 ml
200 ml
27,90

Kód: SAF01600 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
piatok 14. 12. 2018
Osobný odber
už zajtra štvrtok 13. 12. 2018
Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo
200 ml | 27,90

Popis parfému Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Sprchovací gél Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo dokonale doplní vôňu z rovnakého radu. Dodáva sviežosť a zanecháva pokožku hebkú a plnú vône, ktorá stimuluje zmysly a zvyšuje sebavedomie. Z každého umývania tak urobí úžasný zážitok.

O značke Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z najvýznamnejších módnych a parfémových značiek súčasnosti. Pomenovaná po svojom zakladateľovi odráža aj po mnohých rokoch všetky jeho hodnoty, ktorými sa tvorba tohto talianskeho návrhára odlišovala už od samého začiatku.

Ferragamo začínal s navrhovaním obuvi. V mladosti imigroval do Ameriky, kde otvoril v samotnom Hollywoode svoj prvý obuvnícky obchod. Počas 20. rokov minulého storočia postupne získaval popularitu, značka Salvatore Ferragamo sa čoskoro stala celosvetovo úspešnou a následne vznikli aj parfémy Salvatore Ferragamo. Neskôr Ferragamo presunul svoj ateliér späť do rodného Talianska a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavným sídlom značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, premyslený štýl, kreativita a inovácie v kombinácii s kvalitou a poctivou remeselnou prácou sú zas príznačné nielen pre celú Ferragamovu módnu tvorbu, ale aj pre každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechajte se preto aj vy okúzliť delikátnou vôňou Salvatore Ferragamo a nebudete ľutovať.

Hodnotenie Salvatore Ferragamo Amo Ferragamo

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!