Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

toaletná voda pre ženy 100 ml

15×
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven toaletná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven toaletná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Heaven toaletná voda pre ženy 100 ml
100 ml
20,40

Kód: SAF0071 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Zásielkovňa
už dnes
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Salvatore Ferragamo Incanto Heaven je parfém, ktorý bol uvedený na trh s hlavnou myšlienkou prebudiť v žene životnú iskru a silu plniť si svoje túžby. Je charakteristický svojou až magickou, ovocno-kvetinovou vôňou, ktorá nabudí energiou a chuťou k životu. Vnáša jej nositeľku do čarovného sveta, kde nič nie je prekážkou.

Parfém Incanto Heaven tiež ženu chráni pred všednosťou a záťažami dnešnej doby tým, že v nej prebúdza hravosť. Žena tak ľahšie berie udalosti súčasného uponáhľaného a stresujúceho života s nadhľadom a sústredí sa na pozitíva každého dňa.

Základom tejto očarujúcej vône je florentinský kosatec a fialka. S plynutím času sa začína prejavovať srdce, ktoré je zložené z ružovej pivónie, marhule a kvetu ibišteka. Hlava potom celý zážitok završuje v zložení grapefruitu, červeného jablka a jazmínového kvetu.

Zloženie

Složenie
čaj, fialka, jablko, kosatec, marhuľa, pajazmín, pivonka, pižmo
Druh vône
kvetinová, ovocná

O značke Salvatore Ferragamo

Parfémy Salvatore Ferragamo | Salvatore Ferragamo - Milovali ho hviezdy Hollywoodu vďaka jeho módnym nápadom a nezabudnuteľnému dizajnu topánok. Salvatore Ferragamo bol, a dodnes je módnou ikonou talianskeho pôvodu, ktorá sa nebála vyskúšať nové materiály obuvi a ktorá svetu priniesla nové unikátne štýly. V jeho múzeu vo Florencii je dnes vystavené cez 10 000 jeho originálnych modelov topánok. Po smrti Salvatora Ferragama v roku 1960 rodina pokračovala v jeho odkaze výroby vysoko kvalitnej obuvi, doplnkov a značkového oblečenia. Na jeho počesť potom v deväťdesiatych rokoch predstavila prvá očarujúce parfémy Salvatore Ferragamo Pour Femme a Salvatore Ferragamo Pour Homme.

Hodnotenie Salvatore Ferragamo Incanto Heaven

Pridať novú recenziu

vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem
5.0
15 hodnotenie
13
1
1
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem

Menu