Skip to main content

Salvatore FerragamoSignorina telové mlieko pre ženy

1×
Salvatore Ferragamo Signorina telové mlieko pre ženy
Salvatore Ferragamo Signorina telové mlieko pre ženy
200 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: SAF0516

Užite si luxusnú vôňu aj počas ranných a večerných rituálov v kúpeľni. Prípravok starostlivosti o telo Salvatore Ferragamo Signorina pohladí vaše zmysly a bude obľúbenou vôňou rozmaznávať aj vašu pokožku.

Vlastnosti:

  • zanecháva pokožku na dotyk zamatovo jemnú
  • zaisťuje dlhodobú hydratáciu a vláčnosť
  • nezanecháva na pokožke mastný film
  • podporí intenzitu vône rovnakej kolekcie

Zloženie

Konzistencia
mlieko

Salvatore Ferragamo je jedna z najvýznamnejších módnych a parfémových značiek súčasnosti. Pomenovaná po svojom zakladateľovi odráža aj po mnohých rokoch všetky jeho hodnoty, ktorými sa tvorba tohto talianskeho návrhára odlišovala už od samého začiatku.

Ferragamo začínal s navrhovaním obuvi. V mladosti imigroval do Ameriky, kde otvoril v samotnom Hollywoode svoj prvý obuvnícky obchod. Počas 20. rokov minulého storočia postupne získaval popularitu, značka Salvatore Ferragamo sa čoskoro stala celosvetovo úspešnou a následne vznikli aj parfémy Salvatore Ferragamo. Neskôr Ferragamo presunul svoj ateliér späť do rodného Talianska a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavným sídlom značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, premyslený štýl, kreativita a inovácie v kombinácii s kvalitou a poctivou remeselnou prácou sú zas príznačné nielen pre celú Ferragamovu módnu tvorbu, ale aj pre každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechajte se preto aj vy okúzliť delikátnou vôňou Salvatore Ferragamo a nebudete ľutovať.