Salvatore Ferragamo Uomo Casual Lifedarčeková sada I.

Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life darčeková sada I.
Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life darčeková sada I.
toaletná voda 100 ml + toaletná voda 10 ml + šampón a sprchový gél 100 ml

Kód: SAF01474 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Zloženie

Druh vône
aromatická, drevitá
Typ sady
darčeková sada

O značke Salvatore Ferragamo

Salvatore Ferragamo je jedna z najvýznamnejších módnych a parfémových značiek súčasnosti. Pomenovaná po svojom zakladateľovi odráža aj po mnohých rokoch všetky jeho hodnoty, ktorými sa tvorba tohto talianskeho návrhára odlišovala už od samého začiatku.

Ferragamo začínal s navrhovaním obuvi. V mladosti imigroval do Ameriky, kde otvoril v samotnom Hollywoode svoj prvý obuvnícky obchod. Počas 20. rokov minulého storočia postupne získaval popularitu, značka Salvatore Ferragamo sa čoskoro stala celosvetovo úspešnou a následne vznikli aj parfémy Salvatore Ferragamo. Neskôr Ferragamo presunul svoj ateliér späť do rodného Talianska a florentský Palazzo Spini Feroni je hlavným sídlom značky dodnes.

Autenticita, exkluzivita, premyslený štýl, kreativita a inovácie v kombinácii s kvalitou a poctivou remeselnou prácou sú zas príznačné nielen pre celú Ferragamovu módnu tvorbu, ale aj pre každý parfém Salvatore Ferragamo. Nechajte se preto aj vy okúzliť delikátnou vôňou Salvatore Ferragamo a nebudete ľutovať.

Recenzie Salvatore Ferragamo Uomo Casual Life

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!