SANTINI Cosmetic Praha

aróma difuzér s náplňou 100 ml

SANTINI Cosmetic Praha aróma difuzér s náplňou 100 ml
SANTINI Cosmetic Praha aróma difuzér s náplňou 100 ml
SANTINI Cosmetic Praha aróma difuzér s náplňou 100 ml
Novinka
aróma difuzér s náplňou 100 ml
11,00

Kód: STN0014 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Notino Expres Bratislava
už dnes
Osobný odber
už dnes

Popis parfému SANTINI Cosmetic Praha

Aróma difúzor SANTINI Cosmetic Praha predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Aróma difúzor obsahuje náplň, ktorá sa pomocou vložených tyčiniek postupne odparuje do vzduchu, a tým vytvára v miestnosti veľmi útulnú arómu.

Vlastnosti:

  • drevitá vôňa

Použitie:
Otvorte uzáver aróma difúzora a nalejte doň náplň. Vôňa sa z aróma difúzora uvoľňuje postupne pomocou vložených tyčiniek. Čím väčší počet tyčiniek do nádobky ponoríte, tým silnejšia bude vonnú esenciu cítiť v miestnosti. Intenzitu vône vo vašom interiéri tiež môžete zvýšiť občasným otáčaním namočených tyčiniek. Tento aróma difúzor sa dodáva vrátane náplne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difúzora stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Postupujte podľa priloženého návodu.

Zloženie

Složenie
drevité tóny

O značke SANTINI Cosmetic

Hodnotenie SANTINI Cosmetic Praha

Pridať novú recenziu

vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov s cieľom spracovania a zobrazenia hodnotení produktu spoločnosťou Notino s.r.o. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!

Menu