Scholl Velvet Smooth

kozmetická sada I.

2×
Scholl Velvet Smooth kozmetická sada I.
Scholl Velvet Smooth kozmetická sada I.
Scholl Velvet Smooth kozmetická sada I.
23,05

Kód: SOO01460 | Viac než 20 ks na sklade

Sada obsahuje: elektrický pilník na chodidlá Scholl Velvet Smooth + 1x rotačná hlavica stredne drsná s morskými minerálmi + 1x peelingová rotačná hlavica pre suchú pokožku + 4x AA batérie + kozmetická taška

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Osobný odber
už zajtra piatok 26. 4. 2019
Scholl Velvet Smooth
| 23,05

Vlastnosti

Typ napájania
batériový
Typ pokožky
zrohovatená
Typ sady
kozmetická sada

O značke Scholl

Značka Scholl veľmi dobre vie, že ak budete mať krásne a zdravé nohy, budete sa cítiť dobre. V odbore starostlivosti o nohy má firma Scholl už viac ako 100 rokov skúseností a jej produkty už pomohli vyriešiť ťažkosti s nohami ľuďom po celom svete. Zverte svoje nohy značke Scholl aj vy a vaše nohy budú ako v bavlnke!
História značky Scholl siaha až do roku 1904, kedy zakladateľ značky, Dr William Mathias Scholl, vytvoril prvú patentovanú vložku do topánok, ktorá znamenala úplnú revolúciu v doterajšom pohodlí nosenia topánok. Ďalšie prevratné produkty na seba nenechali dlho čakať a tak si ľudia mohli veľmi skoro zaobstarať sandále s anatomicky tvarovanou stielkou, ktoré zaznamenali veľký medzinárodný úspech.
V súčasnej dobe ponúka značka Scholl nielen mimoriadne kvalitnú anatomickú obuv, ale aj unikátne produkty zamerané na kompletnú starostlivosť o nohy. V sortimente značky tak nájdete ošetrujúce krémy na nohy, prípravky na stvrdnutú kožu, spreje do topánok, pilníky a hoblíky na nohy alebo napríklad obľúbené gélové vankúšiky, ktoré chránia nohy pred otlakmi.