Scholl Velvet Smoothkozmetická sada II. pre ženy

Scholl Velvet Smooth kozmetická sada II. pre ženy
Scholl Velvet Smooth kozmetická sada II. pre ženy
30,20

Kód: SOO01509 | Na sklade

Velvet Smooth elektrický pilník na chodidlá + Marine Mineral Roller náhradné hlavice 1 ks + Peeling Roller náhradná hlavica do elektrického pilníku na chodidlá 1 ks + Extreme Heels vložky do topánok

1
Zásielkovňa
pondelok 8. 6. 2020
Osobný odber
pondelok 8. 6. 2020

Popis produktu Scholl Velvet Smooth
Vlastnosti

Produkt Scholl Velvet Smooth Velvet Smooth skvelo doplní vašu dennú rutinu v starostlivosti o pokožku.

Vlastnosti:

  • pre dokonale jemnú a vláčnu pokožku
  • na ošetrenie a regeneráciu pokožky
  • prípravok navyše

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ napájania
batériový
Typ sady
darčeková sada

O značke Scholl

Značka Scholl veľmi dobre vie, že ak budete mať krásne a zdravé nohy, budete sa cítiť dobre. V odbore starostlivosti o nohy má firma Scholl už viac ako 100 rokov skúseností a jej produkty už pomohli vyriešiť ťažkosti s nohami ľuďom po celom svete. Zverte svoje nohy značke Scholl aj vy a vaše nohy budú ako v bavlnke!
História značky Scholl siaha až do roku 1904, kedy zakladateľ značky, Dr William Mathias Scholl, vytvoril prvú patentovanú vložku do topánok, ktorá znamenala úplnú revolúciu v doterajšom pohodlí nosenia topánok. Ďalšie prevratné produkty na seba nenechali dlho čakať a tak si ľudia mohli veľmi skoro zaobstarať sandále s anatomicky tvarovanou stielkou, ktoré zaznamenali veľký medzinárodný úspech.
V súčasnej dobe ponúka značka Scholl nielen mimoriadne kvalitnú anatomickú obuv, ale aj unikátne produkty zamerané na kompletnú starostlivosť o nohy. V sortimente značky tak nájdete ošetrujúce krémy na nohy, prípravky na stvrdnutú kožu, spreje do topánok, pilníky a hoblíky na nohy alebo napríklad obľúbené gélové vankúšiky, ktoré chránia nohy pred otlakmi.

Recenzie Scholl Velvet Smooth