Schwarzkopf Professional [3D] MEN

gél na vlasy silné spevnenie

4×
Schwarzkopf Professional [3D] MEN gél na vlasy silné spevnenie
Schwarzkopf Professional [3D] MEN gél na vlasy silné spevnenie
Doprava zadarmo
9,90

Ušetríte 35%
Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: SCW1585 | Viac než 20 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 26. 8. 2019
Osobný odber
pondelok 26. 8. 2019
Schwarzkopf Professional [3D] MEN
150 ml | 6,40

Popis produktu Schwarzkopf Professional [3D] MEN

Stylingový prípravok Schwarzkopf Professional [3D] MEN podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • zafixuje účes v požadovanom tvare
  • extra silné spevnenie
  • nezaťažuje vlasy
  • netvrdne vo vlasoch
  • dlhodobý účinok

Použitie:
Naneste malé množstvo prípravku do suchých vlasov a upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Konzistencia
gél
Účinok
definícia a textúra, fixácia

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!