Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifyingbezoplachový skrášľujúci balzam pre šedé a biele vlasy

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifying bezoplachový skrášľujúci balzam pre šedé a biele vlasy
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifying bezoplachový skrášľujúci balzam pre šedé a biele vlasy
150 ml

Kód: SCW2162 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifying

Bezoplachová starostlivosť Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifying dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne
  • zvyšuje hustotu a pevnosť vlasov

Použitie:
Aplikujte na šampónom umyté vlasy. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám
Typ vlasov
suché vlasy, šedivé vlasy
Účinok
lesk a hebkosť, neutralizácia žltých tónov

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Beautifying