Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot

revitalizačná kúra pre mladistvý vzhľad vlasov

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot revitalizačná kúra pre mladistvý vzhľad vlasov
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot revitalizačná kúra pre mladistvý vzhľad vlasov
12 x 10 ml

Kód: SCW2156 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot
12 x 10 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot

Maska na vlasy Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Power Shot predstavuje nenahraditeľný krok v rituáli starostlivosti o vlasy. Doprajte im chvíľku regenerácie a ony vám to vrátia svojou vitalitou a krásou.

Vlastnosti:

  • navracia vlasom prirodzený, zdravý vzhľad
  • intenzívne hydratuje
  • obnovuje štruktúru vlasu
  • regeneruje vlasy po celej ich dĺžke

Vlastnosti

Typ vlasov
poškodené vlasy, zrelé vlasy

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!