Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming

vyhladzujúce mlieko pre tepelnú úpravu vlasov

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming vyhladzujúce mlieko pre tepelnú úpravu vlasov
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming vyhladzujúce mlieko pre tepelnú úpravu vlasov
100 ml

Kód: SCW2154 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming
100 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming

Bezoplachová starostlivosť Schwarzkopf Professional BC Bonacure Excellium Taming dodá vašim vlasom po umytí všetko, čo práve potrebujú.

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • pôsobí proti krepovateniu vlasov
  • zanecháva vlasy krásne lesklé a vitálne

Použitie:
Naneste na umyté vlasy do dĺžok a končekov.

Vlastnosti

Konzistencia
mlieko
Typ vlasov
farbené vlasy, kučeravé a vlnité vlasy, suché vlasy, zrelé vlasy
Účinok
ochrana farby, Tepelná ochrana (fén, kulma, žehlička), uhladenie a vyrovnanie vlasov

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!