Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kickdarčeková sada (pre normálne až suché vlasy)

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick darčeková sada (pre normálne až suché vlasy)
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick darčeková sada (pre normálne až suché vlasy)
darčeková sada (pre normálne až suché vlasy)

Kód: SCW08108 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick Micelárny šampón pre suché vlasy 250 ml + BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick kondicionér v spreji pre suché vlasy 200 ml + BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick maska na vlasy s kyselinou hyalurónovou 200 ml

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick. Balíček plný vlasovej starostlivosti ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • celá rutina pre krásne vlasy
  • na suché vlasy

Použitie:
Každý produkt z kozmetického setu používajte podľa uvedeného návodu.

Vlastnosti

Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy, suchá pokožka hlavy
Typ vlasov
suché vlasy
Účinok
lesk a hebkosť, hustota a vitalita, hydratácia, regenerácia poškodených vlasov
Typ sady
darčeková sada

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional BC Bonacure Hyaluronic Moisture Kick