Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Marula Oil

vlasová kúra pre jemné vlasy bez objemu

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Marula Oil vlasová kúra pre jemné vlasy bez objemu
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Marula Oil vlasová kúra pre jemné vlasy bez objemu
100 ml

Kód: SCW2388 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Vyberte si v košíku váš darček na cesty pri nákupe nad 40 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Marula Oil
100 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Marula Oil

Popis :
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle vlasová kúra na jemné a zľahnuté vlasy so vzácnym marulovým olejom okamžite rozžiari vlasy  a dodá im bohatý lesk. Vlasy budú hebké na dotyk, bez toho, aby boli zaťažované. Inovatívne zloženie využíva účinky rastlinných olejov, vytvára na vlasoch ultra tenkú vrstvu, ktorá je ihneď absorbovaná a dodáva vlasom žiarivý lesk a pružnosť bez zaťaženia.

Účinky :

  • rozžiari jemné a zľahnuté vlasy
  • dodáva vlasom bohatý lesk a pružnosť
  • zabraňuje krepateniu nepoddajných vlasov

Typ vlasov :
Vhodná na jemné a normálne vlasy.

Aplikácia :
Jemne vpracujte malé množstvo do vlasov vysušených uterákom. Neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
jemné vlasy

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!