Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freezedarčeková sada (pre farbené vlasy)

2×
Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze darčeková sada (pre farbené vlasy)
Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze darčeková sada (pre farbené vlasy)
darčeková sada (pre farbené vlasy)

Kód: SCW08110 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze Micelárny šampón pre farbené vlasy 250 ml + BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze kondicionér v spreji na ochranu farby 200 ml + BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze maska pre farbené vlasy 200 ml

 • Popis produktu
 • Články
 • O značke
 • Recenzie

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze
Vlastnosti

Hravé balenie plné vlasovej starostlivosti poteší každú majiteľku farbených vlasov. Darčeková sada Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze pomáha udržať žiarivú farbu vlasov a zamedzuje jej blednutiu. Navracia vlasom optimálnu hodnotu pH 4,5, posilňuje ich štruktúru a zanecháva ich oslnivo lesklé.

Vlastnosti:

 • hravé balenie sa skvele hodí ako darček
 • dostať exkluzívne v Notine
 • ošetruje farbené vlasy
 • predlžuje výdrž farby

Sada obsahuje:

 • micelárny šampón na farbené vlasy BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze 250
 • kondicionér v spreji na ochranu farby BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze 200 ml
 • maska na farbené vlasy BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze 200 ml


Vlastnosti

Typ vlasov
farbené vlasy
Účinok
hustota a vitalita, hydratácia, lesk a hebkosť, ochrana farby, regenerácia
Typ sady
darčeková sada
Typ pokožky hlavy
normálna pokožka hlavy

Napísali sme o Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze
Články

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional BC Bonacure pH 4,5 Color Freeze