Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue

termoochranné sérum

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue termoochranné sérum
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue termoochranné sérum
2 x 28 ml
19,70

Kód: SCW04285 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Kúpte si produkty vlasovej starostlivosti a stylingu značky Schwarzkopf Professional aspoň za 15 € a ako darček dostanete cestovné balenie šampónu Mad About Curls 50 ml.
Kuriérom SPS (UPS)
pondelok 27. 5. 2019
Osobný odber
už zajtra sobota 25. 5. 2019
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue
2 x 28 ml | 19,70

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Účinok
regenerácia poškodených vlasov, Tepelná ochrana (fén, kulma, žehlička)

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!