Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protectbezoplachový kondicionér pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect bezoplachový kondicionér pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect bezoplachový kondicionér pre vlasy namáhané chlórom, slnkom a slanou vodou
100 ml

Kód: SCW07726 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect
Vlastnosti

Bezoplachový kondicionér Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect predstavuje jednoduchý a rýchly spôsob regenerácie vašich vlasov s mnohými ďalšími benefitmi.

Vlastnosti:

  • chráni pred UV žiarením
  • napravuje vlasy po pobyte v slanej alebo chlórovanej vode
  • poskytuje vlasom neviditeľnú ochranu pred slnkom

Použitie:
Nastriekajte do vlhkých alebo suchých vlasov a neoplachujte.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ vlasov
nepoddajné vlasy, suché vlasy, vlasy vystavené slnku
Účinok
hydratácia, lesk a hebkosť, jednoduché rozčesávanie vlasov, ochrana vlasov pred slnkom
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect