Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protectcestovná sada III. pre ženy

1×
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect cestovná sada III. pre ženy
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect cestovná sada III. pre ženy
cestovná sada III. pre ženy

Kód: SCW1784 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

šampón 100 ml + kondicionér v spreji 100 ml + trblietavý olej pre vlasy namáhané slnkom 100 ml

  • Zloženie
  • Články
  • O značke
  • Recenzie

Vlastnosti

Typ sady
cestovná sada
Typ vlasov
vlasy vystavené slnku
Účinok
ochrana vlasov pred slnkom

Napísali sme o Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect
Články

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional BC Bonacure Sun Protect