Schwarzkopf Professional Blondme Color

farba na vlasy

Schwarzkopf Professional Blondme Color farba na vlasy
Schwarzkopf Professional Blondme Color farba na vlasy
odtieň Steel Blue 60 ml

Kód: SCW1523 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

Darček pre vás
Vyberte si v košíku váš darček na cesty pri nákupe nad 40 €.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Schwarzkopf Professional Blondme Color
odtieň Steel Blue 60 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme Color

Popis:
Farbiaci krém Schwarzkopf Professional Blond Me Blonde Lifting Cream je určený pre vytváranie kreatívnych a osobitých blond odtieňov vlasov. Získajte blond farbu, ktorú vám budú všetci závidieť.
Dostupné odtiene: Zosvetľujúca Ľadová – pre perfektné zosvetlenie a potlačenie žltých tónov. Zosvetľujúca Piesková – pre perfektné zosvetlenie a skutočne prírodné blond tóny. Zosvetľujúca Karamelová – pre perfektné zosvetlenie a jemný karamelový tón.

Účinky:

  • vytvára osobité blond odtiene

Ako aplikovať:
Naneste na suché vlasy bez predchádzajúceho šampónovania. Odporúčaná východzia farba: Tmavo plavá 6-0 a svetlejšia. Prírodné vlasy zosvetľuje až o 4-5 stupňov, napr. z Tmavo plavej na Ultra plavú. U východzej farby tmavšej ako 6-0 alebo u vlasov predtým farbených použite BLONDME Luxusný zosvetľujúci púder 9+.

Miešanie
Zmiešajte Zosvetľujúci krém a Luxusný šetrný Developer v pomere 1:1. Odporúčaná koncentrácuia developeru: 12 % pre odtiene 6-0 a 7-0,9 % pre odtiene 8-0 a svetlejšie. Vždy riadne zmiešajte. Zosvetľujúci krém a developer,pokiaľ  nedosiahnete hladkú krémovú konzistenciu.

Aplikácia
Zmes aplikujte ihneď. Použite dostatočné množstvo zmesi pre dosiahnutie rovnomerných výsledkov a najlepšieho stupňa zosvetlenia.

Doba pôsobenia
30-45 minút pri izbovej teplote. Dodatočné teplo sa neodporúča.

Oplachovanie
Po uplynutí doby pôsobenia riadne z vlasov vypláchnite. Použite šampón a kondicionér z rady Blond Me.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

 

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!