Schwarzkopf Professional Blondmeprémiový zosvetľujúci 9+ bezprašný púder

Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zosvetľujúci 9+ bezprašný púder
Schwarzkopf Professional Blondme prémiový zosvetľujúci 9+ bezprašný púder
pre profesionálne použitie 450 g
21,90

Kód: SCW2969 | Na sklade

Len pre profesionálne použitie

1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme

Túžite po svetlejších vlasoch, ktoré by žiarili zdravím? Prémiový zosvetľujúci 9+ bezprašný púder Schwarzkopf Professional Blondme efektívne zosvetľuje vlasové vlákno a zároveň ho šetrne ošetruje. Pretože zdravé a prirodzene krásne vlasy sú korunkou vašej krásy.

Vlastnosti:

  • hodí sa na celoplošné zosvetľovanie, melírovanie aj tónovanie
  • neutralizuje žlté a žltkasté tóny
  • zosvetľuje vlasy až o 9 odtieňov
  • veľmi ľahko sa nanáša
  • ošetruje vlasy

Ako aplikovať:
Púder sa mieša s vyvíjačom Schwarzkopf Professional Blondme s hodnotami 7 vol., 20 vol. alebo 30 vol. v závislosti od požadovanej miery zosvetlenia.

Napísali sme o Schwarzkopf Professional Blondme
Články

O značke Schwarzkopf Professional

p>Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Blondme