Schwarzkopf Professional Blondme Colortónovací krém

Schwarzkopf Professional Blondme Color tónovací krém
Schwarzkopf Professional Blondme Color tónovací krém
odtieň Tone Softener 60 ml

Kód: SCW1520 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme Color
Vlastnosti

Popis:
Tónovacie krémy Schwarzkopf Blond Me Blonde Toning Cream poskytujú osobité a žiarivé blond odtiene vlasov. Sú navzájom miešateľné pre vytvorenie individuálních blond odtieňov.
Dostupné odtiene: Tónovacia Ľadová - potlačuje žlté tóny a dodáva studený blond tón. Tónovacia Oceľovo modrá – potláča oranžové tóny a dodáva kovový blond tón. Tónovacia Piesková - pre jasné, prirodzené blond tóny. Tónovacia Karamelová - pre skutočne blond tóny s jemným karamelovým nádychom. Tónovacia Jahodová – pre módny pastelový narúžovelý tón. Tónovacia Lila – pre pútavé orgovánové tóny.

Účinky:

  • vytvára osobité a žiarivé blond odtiene

Ako aplikovať:
Aplikujte na svetlo plavé/predtým zosvetlené/predtým odfarbené vlasy. Aplikujte na vlhké, uterákom vysušené vlasy. Pokiaľ sú po odfarbení alebo zosvetlení použité Tónovacie odtiene, neutralizujte vlasy BLONDME Kondicionérom pre žiarivý vzhľad blond vlasov.

Miešanie
Zmiešajte Tónovací krém a Luxusný šetrný Developer s pomere 1:1. Odporúčaná koncentrácia developeru: 2 % pre zosvetlené a odfarbené vlasy, 6 % pre prírodné vlasy. Vždy dôkladne zmiešajte Tónovací krém a devoleper, pokiaľ nedosiahnete hladkú krémovú konzistenciu.

Aplikácia
 Zmes aplikujte ihneď. Použite dostatočné množstvo zmesi pre dosiahnutie rovnomerných dlhotvajúcich farebných výsledkov.

Doba pôsobenia
15-30 minút pri izbovej teplote. Dodatočné teplo sa neodporúča.

Oplachovanie
Po uplynutí doby pôsobenia dôkladne z vlasov vypláchnite. Použite šampón a ošetrujúce prípravky z rady Blond Me.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.
 

Vlastnosti

Použitie
Profesionálne farby na vlasy

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Blondme Color