Schwarzkopf Professional Blondme

zosvetľujúci krém pre krytie bielych vlasov

Schwarzkopf Professional Blondme zosvetľujúci krém pre krytie bielych vlasov
Schwarzkopf Professional Blondme zosvetľujúci krém pre krytie bielych vlasov
Kód: SCW2949 | Viac než 20 ks na sklade

Len pre profesionálne použitie

ks

Vybrali ste si produkt pre profesionálov

Jeho objednaním beriete na vedomie, že je určený výhradne na profesionálne použitie.
Kuriérom GLS
piatok 28. 6. 2019
Osobný odber
piatok 28. 6. 2019
Schwarzkopf Professional Blondme
odtieň W - Ice 60 ml | 8,20

Vybrali ste si produkt pre profesionálov

Jeho objednaním beriete na vedomie, že je určený výhradne na profesionálne použitie.

Popis produktu Schwarzkopf Professional Blondme

Popis:
Krycí krém Schwarkopf Professional Blond Me Blonde White Blending Cream je určený prre dosiahnutie dokonalých blond odtieňov pre šedivé a biele vlasy. Má perfektné krycie schopnosti a vlasom dodáva žiarivé farby.
Dostupné odtiene: Krycia Ľadová – pre perfektné krytie bielych vlasov a potlačenie žltých tónov. Krycia Piesková – pre perfektné krytie bielych vlasov a skutočne prirodzené blond tóny. Krycia Karamelová – pre perfektné krytie bielych vlasov a jemný karamelový tón.

Účinky:

  • kryje šediny
  • dodáva žiarivé blond odtiene

Ako aplikovať:
Naneste na suché vlasy bez predchádzajúceho šampónovania. Odporúčaná východzia farba: Tmavo plavá 6-0 a svetlejšia. Určené pre aplikáciu na vlasy biele z 30 % až 100 %.Prírodné vlasy zosvetľuje až o 4 stupne. U východzej farby tmavšej ako 6-0 najprv použite Blond Me Luxusný zosvetľujúci púder 9+ a ako ďalší krok aplikujte Krém na krytie bielych vlasov.

Miešanie
Zmiešajte Krém na krytie bielych vlasov a Luxusný šetrný Developer v pomere 1:1. Odporúčaná koncentrácia developeru: 12 % pre odtiene 6-0 a 7-0,9 % pre odtiene 8-0 a svetlejšie. Vždy riadne zmiešajte Krém na krytie bielych vlasov a developer, pokiaľ  nedosiahnete hladkú krémovú konzistenciu.

Aplikácia
Zmes aplikujte ihneď. Použite dostatočné množstvo zmesi pre dosiahnutie perfektného krytia a najlepšieho stupňa zosvetlenia.

Doba pôsobenia
30-45 minút pri izbovej teplote. Dodatočné teplo sa neodporúča.

Oplachovanie
Po uplynutí doby pôsobenia riadne z vlasov vypláchnite. Použite šampón a kondicionér z rady Blond me.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

 

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!