Prejsť na hlavný obsah

Farbiace masky na vlasy Chroma ID Schwarzkopf Professional 

Túžite po oživení farby aj bez návštevy kaderníka? Nové semi-permanentné farbiace masky Chroma ID z dielne značky Schwarzkopf Professional predstavujú ideálne riešenie! S ich pomocou dosiahnete dokonalú farbu rýchlo, jednoducho a v pokoji domova.

Ako farbiace masky fungujú


Inovatívna bonding technológia so zníženým obsahom soli a bez oxidantov zaručuje maximálne preniknutie pigmentu do vlasu. Tejto dofarbujúcej starostlivosti stačí niekoľko minút na to, aby farbe navrátila sýtosť a lesk. Obohatená o pantenol a keratín navyše hĺbkovo vyživuje, uhladzuje a regeneruje vlasové vlákna zvnútra.


 

Benefity


> Jednoduchá aplikácia z pohodlia domova.

> Neničí vlasy, naopak, regeneruje, hydratuje a posilňuje ich.

> Obrovské množstvo odtieňov od prirodzených až po pastelové farby.

> Vydrží až 15 umytí.

> Odtiene možno vzájomne miešať.

> Vhodné na všetky typy vlasov.


 

Farbiace masky Intense Bonding


Pre výrazne farebné odtiene, ich tónovanie a vytváranie pastelových farieb zmiešaním s maskou Clear Bonding Mask. Vyskúšajte sýte odtiene, ktoré sú šetrné k vlasom. Aký bude ten váš?


 

Farbiace masky Bonding 500 ml


Na celkové oživenie a predĺženie stálosti farby, dĺžok a končekov. Na výber máte z nekonečnej palety odtieňov. A nezabudnite – farby môžete ľubovoľne miešať.


 

Farbiace masky Bonding 250 ml


Už nebudete musieť riešiť, čo s farbou medzi návštevami u kaderníka. Farbiace masky Chroma ID jej vdýchnu život, kedykoľvek budete chcieť!