Prejsť na hlavný obsah

Farby na vlasy Schwarzkopf Professional

 Permanentné farby IGORA

 Farbám IGORA Royal už po desaťročia veria milióny koloristov. Farby vkročili do nového desaťročia s modernizovaným balením šetrným k prírode a so zjednodušeným sortimentom farieb. Objavte intenzívny farbiaci výkon s odtieňmi IGORA ROYAL, superstudené blond výsledky s odtieňmi IGORA ROYAL Highlifts a žiarivé módne odtiene pre melírovacie techniky s IGORA ROYAL Fashion Lights. Pre sebavedomé zrelé zákazníčky rad ponúka odtiene IGORA ROYAL Absolutes so 100 % krytím a na zvýraznenie bielych vlasov s krátkodobejším záväzkom odtiene IGORA ROYAL Silver White. Na rýchle zvládnutie farbiaceho systému sú potom bezkonkurenčnou voľbou odtiene IGORA COLOR10 s 10-minútovým časom pôsobenia, na zosvetlenie zase rad IGORA Vario Blond, ktorý prináša až 8 úrovní zosvetlenia so zníženým lámaním vlasov.

celý text skryť text

 Demi-permanentné a semi-permanentné farby Schwarzkopf Professional 

 Demi-permanentný systém farieb predstavujú farby IGORA Vibrance. Portfólio odtieňov kopíruje permanentné farby IGORA, a preto sú skvelé na duálnu aplikáciu alebo samostatne na farbenie s kratším záväzkom. Vďaka novému hydratačnému komplexu s AQUAXYL™ sú vlasy počas farbenia hĺbkovo vyživované a chránené.

 Rýchle a ľahké osvieženie farby ponúka systém tónovacích farbiacich masiek Chroma ID s portfóliom jemných a intenzívnych odtieňov, ktorý sa o vlasy do hĺbky stará. Ďalším semi-permanentným systémom sú peny IGORA Expert Mousse, ktoré pozostávajú zo 16 vzájomne miešateľných odtieňov a tiež umožňujú ľahké použitie v pohodlí domova.

celý text skryť text