Schwarzkopf Professional FibrePlex N°1 Bond Booster

prísada chrániaca vlasy pred poškodením počas farbenia

Schwarzkopf Professional FibrePlex N°1 Bond Booster prísada chrániaca vlasy pred poškodením počas farbenia
Schwarzkopf Professional FibrePlex N°1 Bond Booster prísada chrániaca vlasy pred poškodením počas farbenia
500 ml

Kód: SCW2109 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Len pre profesionálne použitie

Darček pre vás
Pri nákupe nad 80 € stačí v košíku zadať kód minus10sk a získate tak 10 % zľavu na celú objednávku. Zľava sa nevzťahuje na produkty v akcii a vo výpredaji.
Schwarzkopf Professional FibrePlex N°1 Bond Booster
500 ml

Popis produktu Schwarzkopf Professional FibrePlex N°1 Bond Booster

Prípravok účinne odfarbí vaše vlasy a zbaví ich tmavých pigmentov.

Vlastnosti:

  • ľahko sa nanáša

Použitie:
Postupuje podľa priloženého návodu.

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!