Schwarzkopf Professional IGORA Expert Mousse
odtieň 9,5-4 Beige 100 ml | 5,80

Popis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Expert Mousse

Popis:
Jedinečná, výživná pena na vlasy Schwarzkopf Igora Expert Mousse vám zaistí dokonalé tónovanie odtieňov a žiarivý lesk vašich vlasov. Farba sa jednoducho nanáša a udržuje vlasy v perfektnej kondícii. Farbiaca pena je mimoriadne praktická pre rýchlu korekciu farby. Prípravok Schwarzkopf Igora Expert Mousse obsahuje ingrediencie, skladajúce sa z jedinečných lipidov. Tie prispievajú k optimálnej priľnavosti farbiacich zložiek. Vaša farba vlasov tak bude zintenzívnená a vlasy sa budú lesknúť zdravím a krásou!

Účinky:

  • tónuje vlasy bez dlhodobých záväzkov a zabezpečuje lesk bez odrastených vlasov
  • vyživuje vlasy a dodáva im lesk
  • oživuje farbu
  • až 20% krytia bielych vlasov
  • vydrží až 8 umytí

Ako aplikovať:

Príprava
Podľa odtieňa vašej farby na vlasoch vyberte odpovedajúci tón. Pred nanesením farby si vlasy umyte šampónom. S prípravkom pred použitím potraste a obráťte dnom nahor. Použite ochranné rukavice.

Aplikácia
Prípravok aplikujte do mokrých vlasov a jemne masírujte, aby sa vytvorila pena. Potom penu rovnomerne rozotrite pomocou kefy alebo hrebeňa. Doba pôsobenia je tri až päť minút pre oživenie farby a výživu, pre intenzívne farebné výsledky a hĺbkovú starostlivosť nechajte prípravok pôsobiť 15 až 20 minút.

Oplachovanie
Po uplynutí doby pôsobenia prípravok z vlasov dôkladne opláchnite, pokiaľ nebude voda čistá. Ďalšie umytie šampónom nie je potrebné.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!