Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blondzosvetľujúci púder

Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond zosvetľujúci púder
Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond zosvetľujúci púder
450 g
12,09

Kód: SCW0573 | Na sklade

Len pre profesionálne použitie

Produkt môže mať odlišné balenie než to, ktoré je na obrázku.

1
Zásielkovňa
pondelok 17. 8. 2020
Osobný odber
pondelok 17. 8. 2020

Popis produktu Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond

Popis:
Modrý bezprašný zosvetľovací púder. S bezpečným a ľahkým systémom zosvetlenia až o 7 odtieňov, obohatený o pšeničný škrob.

Ako aplikovať:

Miešanie
Miešajte v miske neobsahujúcej kov. Zmiešajte 35 g (jedna odmerka) IGORA Vario Blond Plus bezprašného púdru so 70 ml (1:2) IGORA Colorist’s Color & Care Developeru 3%, 6% nebo 9% v závislosti na miere požadovaného zosvetlenia. Miešajte, kým nebude krém hladký.

Aplikácia
Naneste ihneď po namiešaní zmesi. Rovnomerné nanesenie dostatočného množstva produktu zaistí rovnomerné výsledky. Naneste rovnomerne na vybrané pramene na suché neumyté vlasy. Začnite v oblasti zátylku.

Aplikácia na prirodzené vlasy
Naneste do dĺžky vlasov a na končeky 1-2 cm od pokožky hlavy a nechajte vlasy zosvetliť asi o 2-3 odtiene v závislosti na požadovanom výsledku. Potom naneste opatrne na oblasť korienkov a vyhnite sa kontaktu s pokožkou.

Aplikácia na odrastajúce vlasy
Naneste na odrastky s použitím max. 6% aktivátoru (vyhnite sa pritom kontaktu s pokožkou). Vyvarujte sa prekrývaniu a aplikácii na predtým zosvetlené vlasy.

Doba pôsobenia
Doba pôsobenia sa pohybuje od 20 do 45 minút podľa štruktúry vlasov, použitého stupňa aktivátoru a požadovaného výsledku. Kontrolujte vlasy každých 5 minút. Nepoužívajte tepelné zdroje k urýchleniu doby pôsobenia. Po uplynutí doby pôsobenia dôkladne opláchnite teplou vodou. Použite šampón a kondicionér.

UPOZORNENIE:

Jedná sa o profesionálne farby na vlasy, ktoré sú určené pre použitie v kaderníckych salónoch. Aplikácia, ktorá je vykonávaná doma, by mala vždy predchádzať konzultácii s kaderníkom o vhodnom odtieni farby a sile aktivačnej emulzie. Výsledná farba vždy závisí na type a stave vlasov.

Návod na použitie nájdete TU

O značke Schwarzkopf Professional

p>Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional IGORA Vario Blond