Schwarzkopf Professional Mad About Curlshydratačný šampón pre vlnité vlasy

2×
Schwarzkopf Professional Mad About Curls hydratačný šampón pre vlnité vlasy
Schwarzkopf Professional Mad About Curls hydratačný šampón pre vlnité vlasy
Odporúčaná maloobchodná cena
14,90

Ušetríte 27%
s nízkou penivosťou 300 ml
10,90

Kód: SCW04349 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Schwarzkopf Professional Mad About Curls
Vlastnosti

Nízko penivý šampón pre vlnité vlasy Schwarzkopf Professional Mad About Curls skrotí neposedné kučery a definuje jednotlivé pramene vlasov. Výsledkom sú pružné a prirodzené vlny.

Vlastnosti:

  • šetrne zmýva z vlasov všetky nečistoty a zvyšky stylingu
  • posilňuje vlasy a predchádza ich vysúšaniu a lámaniu
  • zabraňuje poškodeniu vlasov a účinne ich regeneruje
  • okamžite obnovuje lesk vlasov a poskytuje im hydratáciu
  • chráni vlasy pred pôsobením tepla pri fénovaní do 80 °C
  • zamedzuje krepovateniu vlasov vo vlhkom prostredí

Ako aplikovať:
Šampón vmasírujte do mokrých vlasov, nechajte ho krátko pôsobiť a potom vlasy dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Následne vlasy upravte svojím obvyklým spôsobom.

Vlastnosti

Typ vlasov
normálne vlasy, suché vlasy
Účinok
hydratácia
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Mad About Curls