Schwarzkopf Professional Osis+ Flatlinersprej pre tepelnú úpravu vlasov

7×
Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner sprej pre tepelnú úpravu vlasov
Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner sprej pre tepelnú úpravu vlasov
Akcia
Odporúčaná maloobchodná cena
12,90

Ušetríte 65%
200 ml
4,50

Kód: SCW2449 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis produktu Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner
Vlastnosti

Posuňte svoje hranice a nebojte sa kreatívnych účesov ani doma. Sprej na tepelnú úpravu vlasov Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner ochráni vlasové pramene pred výraznými tepelnými vplyvmi a umožní vám tak vytvoriť styling bez obáv a presne podľa vašich predstáv.

Vlastnosti:

  • zaisťuje vlasom ochranu pred teplom až do 200 °C
  • krotí nepoddajné vlasy a vytvára dlhotrvajúci hladký vzhľad
  • chráni vlasy pred nadmernou vlhkosťou a redukuje ich krepovatenie
  • stredne silný stupeň kontroly účesu

Zloženie:

  • hodvábne proteíny – rozžiari a zmäkčí vlasy
  • pšeničné proteíny – posilňujú vlasové vlákna zvnútra

Ako aplikovať:
Pred tepelnou úpravou vlasov nastriekajte smer rovnomerne do vlasov.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Účinok
Tepelná ochrana

O značke Schwarzkopf Professional

p>Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner7