Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finishsérum pre uhladenie vlasov

6×
Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finish sérum pre uhladenie vlasov
Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finish sérum pre uhladenie vlasov
12,90

Ušetríte 57%
50 ml
5,60

Kód: SCW0498 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 11. 12. 2019
Osobný odber
streda 11. 12. 2019
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finish
Vlastnosti

Stylingový prípravok Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finish podčiarkne váš účes a udrží ho dlhý čas.

Vlastnosti:

  • uľahčuje styling
  • uhladzuje
  • poskytuje zdravý lesk
  • ľahko sa vymýva

Použitie:
Naneste na vlhké vlasy a potom upravte do požadovaného tvaru.

Vlastnosti

Účinok
uhladenie a vyrovnanie vlasov, lesk a hebkosť
Konzistencia
sérum

O značke Schwarzkopf Professional

Doprajte svojim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť s prípravkami Schwarzkopf Professional! Táto celosvetovo obľúbená značka vlasovej kozmetiky totiž pri navrhovaní svojich produktov veľmi úzko spolupracuje s poprednými profesionálnymi kaderníkmi, ktorí majú v oblasti starostlivosti o vlasy skutočne bohatú prax!
Zo širokej ponuky produktov Schwarzkopf Professional si môžete zvoliť presne taký rad, ktorý sa hodí pre váš typ vlasov. Jednotlivé produktové rady sú farebne rozdelené pre ľahké zapamätanie a ponúknu vám všetko, čo pre starostlivosť o vaše vlasy potrebujete.
Značka Schwarzkopf Professional existuje na trhu už viac ako 100 rokov a za ten čas dokonale pochopila, ako sa starať o vlasy tak, aby boli za všetkých okolností zdravé a krásne. Táto úspešná firma pôvodne vznikla v malej berlínskej drogérii, ktorú prevádzkoval chemik Hans Schwarzkopf. Vlasové prípravky sa stali veľmi skoro obľúbené u zákazníkov a vďaka svojim inovatívnym technológiám spôsobili doslova revolúciu na trhu v oblasti vlasovej starostlivosti.
V súčasnosti vlastní značka Schwarzkopf Professional obrovské množstvo patentov a udáva tempo na svetovom trhu. Vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional môžete nájsť v salónoch a obchodoch na všetkých kontinentoch. Ak teda naozaj túžite po profesionálnom vzhľade svojich vlasov, stavte na vlasovú kozmetiku Schwarzkopf Professional a uvidíte, že nebudete ľutovať!  

Recenzie Schwarzkopf Professional Osis+ Magic Finish